Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Mariola i Piotr Hubert jadą do Zakopanego. To będzie test

Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort są jedną z par, jakie poznały się w czwartej edycji show "Sanatorium miłości". Widzowie są ciekawi, co tak naprawdę łączy tę sympatyczną parę. Czy to coś więcej niż przyjaźń? Kuracjusze uchylili rąbka tajemnicy w "Pytaniu na śniadanie".

"Sanatorium miłości 4" Mariola spotkała się Piotrem Hubertem

Mariola Baruk energiczna uczestniczka "Sanatorium miłości 4" nareszcie przyjechała do Polski. Kuracjuszka mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych i po nagraniach musiała wracać za ocean. Mimo to jej relacja z jednym z uczestników programu, Piotrem Hubertem Langfortem, świetnie się rozwijała, chociaż była ograniczona do kontaktów telefonicznych

Reklama

Zaraz po przylocie Mariola spotkała się z przyjaciółką, Anią Ziembą. Kuracjuszki odwiedziły Poznań, Gdański i wreszcie pojechały do Warszawy. Tam czekał już na nie Piotr. 

Kuracjusze z "Sanatorium miłości" opowiadali jak randkują

Cała trójka kuracjuszy z "Sanatorium miłości" została zaproszona do śniadaniowego programu TVP2, gdzie opowiadali o tym, jak randkują seniorzy. 

"My już nic nie musimy i po prostu bierzemy życie, tak jak nam pasuje. Już nie dopasowujemy się, że na przykład trzeba rodzinę stworzyć, trzeba w społeczeństwie jakoś funkcjonować. (...) My już mamy rodziny jakoś tam usytuowane, więc teraz tylko szukamy szczęścia dla nas" - mówiła Ania Ziemba.

Z kolei Piotr od razu powiedział, że najodważniej randkuje Lucy - tak w programie nazwał Mariolę. Ta przyznała mu rację, zauważając, że to zwykle kobiety są odważniejsze w kwestii  randkowania:

"Uważam, że kobiety rzucają ziarno. Czyli my dajemy znaki, jeżeli mężczyzna odbierze te znaki, to wie, że my go lubimy. A jak mężczyzna rzuca jakieś znaki i my nie odpowiadamy, to znaczy, że to nie działa. Jednak uważam, że to kobiety podrywają mężczyzn. Fajna taka epoka nastała teraz" - mówiła Mariola na kanapie śniadaniowego programu.

Piotr Hubert i Mariola zamieszkają w Zakopanem

Piotr Hubert został zapytany o relację z Mariolą. Kuracjusz odpowiedział, że w mediach przeczytał już, że podobno mają plan zamieszkać razem. W związku z tym przyznał, że... to prawda.

"Teraz jest piękna przyjaźń. W internecie czytałem, że zamieszkamy razem. Tak właśnie. To się zgadza. Zamieszkamy razem i to w Zakopanem. Ale tylko na trzy dni. Wyjeżdżamy do Zakopanego 4 września i wracamy 7. To będzie test, czy się nie pozabijamy".

Jak myślicie, czy test wypadnie dobrze? Mariola i Piotr pasują do siebie?

Zobacz też:

Mariola z "Sanatorium miłości 4" odwiedziła Polskę. Z kim spędza czas? Co ze spotkaniem z Piotrem?

"Sanatorium miłości 4": Piotr Hubert ma plany wobec Marioli: "Gdzieś razem pojedziemy"

"Sanatorium miłości 4". Co z Mariolą i Piotrem Hubertem? Czy zrobią kolejny krok?pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy