Reklama
Reklama

Premiera "Sanatorium miłości" już lada dzień, a wkurzeni widzowie ruszyli z pretensjami. Taką usłyszeli odpowiedź

"Sanatorium miłości" już 10 marca zostanie pokazane w TVP. Na razie ujawniono pierwsze kadry i pokazano nowych bohaterów szóstej edycji. Randkowe show to jeden z hitów stacji i widzowie nie mogli doczekać się premiery. Co myślą o zapowiedzi?

"Sanatorium miłości" to jeden z chętniej oglądanych programów Telewizji Publicznej. Na razie wyprodukowano 5 sezonów, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. 6. edycja randkowego show ma mieć premierę 10 marca 2024. To dość późno, bo zwykle pierwszy odcinek poszczególnych serii pokazywano już w styczniu. Co istotne program nagrano jesienią 2023 roku w Krynicy-Zdroju, więc nic nie stało na przeszkodzie, by pokazać "Sanatorium" wcześniej.

Reklama

"Sanatorium miłości 6". Niezwykle romantyczna edycja

"Sanatorium miłości 6" rusza już lada moment. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku niedawno pojawiła się zapowiedź tego, co zobaczymy w nowym sezonie. W krótkim spocie pokazano uczestników, którzy wezmą udział w randkowym show. Już kilka dni temu Marta Manowska zdradziła, że tym razem kuracjusze to zaskakujące osoby. 

"Bardzo ciekawa grupa (...) Nie było łatwo i nie było oczywiste, żeby ta grupa stała się od razu jednością. Mieliśmy trochę takich przejść, które chyba musiały się wydarzyć, abyśmy stali się monolitem" - powiedziała Marta Manowska.

W zapowiedzi widzimy, że uczestnicy "Sanatorium" to nietuzinkowi ludzie. Jak słyszymy w spocie, mają zamiar randkować na całego, bo jak wyjaśniają "Nie mają wiele czasu", więc chcą randkować do końca życia i jeden dzień dłużej". TVP zapowiada, że ten sezon ma być wyjątkowo romantyczny. 

"Randkowanie na całego i motyle w brzuchu. Niezwykle romantyczny nowy sezon 'Sanatorium miłości' - czytamy w opisie nagrania na Facebooku "Sanatorium miłości".

"Sanatorium miłości 6". Widzowie zirytowani

Fani programu nie kryją, że już nie mogą doczekać się nowych odcinków. Pod postem z zapowiedzią pojawiło się wiele komentarzy, w których widzowie wyrażają entuzjastyczne opinie, po tym, co zobaczyli. Nie brak też głosów krytyki związanych z tym, że TVP zwlekała z premierą.

"Dlaczego tak późno. Jesienią było kręcone" - pisze jedna z internautek.

"Ja tez tego nie rozumiem dlaczego ludziom żałują tego, co lubią, a nagrywanie bylo przez miesiąc, cale dnie od rana do wieczora, a pokazana jedynie część z tego. Też nie rozumiem, widac towar reglamentowany jak kiedyś" - dołącza ktoś inny.

Stacja nie wyjaśniła dlaczego zdecydowała o przesunięciu premiery "Sanatorium miłości". W odpowiedzi na powyższe komentarze, napisali:

"Wiosna jest najlepsza na miłość".

Co myślicie o takiej odpowiedzi? Też czekacie z niecierpliwością na pierwszy odcinek?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości" wraca na ekrany. Już wszystko wiadomo

"Sanatorium miłości": uczestnicy show balowali jak nastolatkowie na Gali Złotego Wieku

"Sanatorium miłości 5". Iwona Mazurkiewicz ostro o Zdzisławie: "Skacze z kwiatka na kwiatek"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Sanatorium miłości 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy