Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Knowania byłej Kuby o mało nie doprowadziły do rozpadu związku z Anną

W programie "Rolnik szuka żony" wciąż do nieoczekiwanych zwrotów akcji. Najświeższym z nich jest sytuacja związana z Anną i jej wybrankiem Jakubem. W trakcie trwania programu Anna otrzymała informacje od byłej narzeczonej Jakuba, która próbowała wpłynąć na jej decyzję. Do czego to doszło?

W finale 10. edycji "Rolnik szuka żony" większość związków uczestników zakończyła się niepowodzeniem, jednak Anna i Jakub utrzymali się razem. Zawitali nawet w "Pytaniu na śniadanie", gdzie potwierdzili, że układa im się bardzo dobrze.

Anna otrzymała pewne informacje od byłej narzeczonej Jakuba

Sytuacja z byłą narzeczoną Jakuba wywołała spore zamieszanie. Kobieta ta skontaktowała się z bratem Anny, twierdząc, że chce ją ostrzec przed Jakubem. W wywiadzie dla portalu Party Anna zdradziła, jak to było. Wyjawiła też, że już wcześniej miała do czynienia z taką nieprzyjemną sytuacją. 

Reklama

"Ja już wcześniej miałam sytuację z tym związaną. Ja już o tym wiedziałam w programie, że ona będzie takie rzeczy robiła, ponieważ wcześniej też dzwoniła do mojego kolegi, który jest bratem mojej dobrej znajomej ze studiów. W każdym razie powiedziała mi, że dzwoni do brata i dodała temu bratu, że ona robi to specjalnie, bo chce, żebym nie wybrała Kuby, a nie dlatego, że ona chce mnie ostrzec" - mówiła.

Anna przyznała, że początkowo była zaskoczona, ale po przemyśleniach doszła do wniosku, że była partnerka Jakuba prawdopodobnie nie pogodziła się z faktem, że on chce ułożyć sobie życie z kimś innym. Wykazała zrozumienie dla emocji byłej partnerki Jakuba. 

Oto jak skomplikowane mogą być relacje międzyludzkie, zwłaszcza gdy w grę wchodzą uczucia, przeszłość i byłe partnerki i partnerzy.

Zobacz też:

Co za wieści tuż przed finałem "Rolnika". Uwaga skupiła się na Manowskiej i przystojnym brunecie

Pilne wieści o Manowskiej. Wcześniej nigdy tego nie robiła. To zapowiedź końca przygody z TVP?

Marta Manowska podzieliła się nowiną! Właśnie zakończyła pracę nad hitem TVP


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama