Reklama
Reklama

Pilne wieści o Manowskiej. Wcześniej nigdy tego nie robiła. To zapowiedź końca przygody z TVP?

Marta Manowska od lat jest gwiazdą TVP. Uwielbiana prezenterka wcielała się w rolę prowadzącej w najpopularniejszych programach stacji, takich jak: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości", czy "The Voice Senior". Duża część widzów nie wyobraża sobie, by ta nagle miała przestać pojawiać się w telewizji. Niestety, wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej w żadnym show, a żyć z czegoś trzeba!

Marta Manowska długo szukała swojego miejsca na ziemi. Była redaktorką, występowała w reklamach i teledyskach, a także pojawiła się w serialach. Następnie współpracowała ze stacją TVN, a ostatecznie trafiła do TVP, gdzie w 2014 roku wcieliła się w rolę prowadzącej w programie "Rolnik szuka żony". Na przestrzeni 10 lat Manowska zyskała sympatię widzów, a także szefostwa stacji. Wkrótce dostała angaż w kolejnych programach, w tym w "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior"

Reklama

Prezenterka znana jest również z aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie chwali się życiem prywatnym i licznymi podróżami. 39-latka w odróżnieniu od większości celebrytek do tej pory traktowała konto jak swoistego rodzaju pamiętnik i nie reklamowała tam różnorodnych produktów. Niedawno zrobiła wyjątek. Czujni fani zmartwili się, że zaczęła zarabiać a Instagramie, ponieważ ważą jej dalsze losy w TVP!

Marta Manowska musi szukać innych źródeł zarobku

W obecnych czasach najłatwiej popularność zyskać w social mediach. Na Instagramie, Facebooku, czy TikToku celebrytki prześcigają się w publikowaniu coraz to nowszych i dziwniejszych filmików, dzięki którym zyskują na sławie i są obserwowane przez internautów. Im większe zasięgi, tym większe prawdopodobieństwo, że w sieci uda się zacząć reklamować różnorodne produkty, wciskać widzom zniżki i sprzedawać prywatę.

Do tej pory wyjątkiem w tej kwestii była Manowska. Jak sama przyznawała jakiś czas temu, nie chciała zarabiać na Instagramie, a jedynie za jego pośrednictwem dzielić się z fanami zdjęciami i przemyśleniami.

"Nie zarabiam na Instagramie. Nie zarobiłam ani złotówki do tej pory. Spędzam trochę czasu na Instagramie i pokazuję tam trochę swojego życia, głównie podróże, książki czy takie momenty szczęścia, którymi chcę się dzielić. Na pewno nie pokazuję bardzo prywatnych tematów i tego nigdy nie zrobię. Nie zrobię nigdy żadnej okładki o małżeństwie, ciąży, związku. Nie pójdę nigdy na ramówkę z partnerem" - mówiła o swoich zasadach w rozmowie z serwisem Plotek.

Coś ewidentnie musiało po drodze ulec zmianie, bo jakiś czas temu na profilu Manowskiej zaczęły pojawiać się wpisy sponsorowane i reklamy!

Marta Manowska drży o posadę w TVP. Czarne chmury nad prezenterką

Po tak kategorycznych zapewnieniach fani przeżyli szok, gdy zobaczyli, jak Marta Manowska w internecie reklamuje kosmetyki! Duża część publiki uważa, że Manowska musiała znaleźć nowe źródło dochodu, gdyż jej dalsze losy w TVP stanęły pod dużym znakiem zapytania, a żyć i zwiedzać świat za coś trzeba.

Jak informuje, "Super Express" prezenterka niedawno zakończyła zdjęcia do programu "Rolnik szuka żony", jednak nie wiadomo, czy powstaną kolejne serie "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior".

Nie tylko Marta jest w patowej sytuacji, a o swoją posadę martwią się inne znane osoby, które od lat występują u publicznego nadawcy.

Przeczytajcie również:

Gruba afera w TVP wokół miliona złotych. Kontrola ujawniła gigantyczne nieprawidłowości

Waldemar z "Rolnika" jest milionerem. Tyle zarobił w programie

Rozczarował Agnieszkę z "Rolnika", a teraz wyszło, z kim się spotykał. To znana gwiazda  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | TVP | "Rolnik szuka żony" | "Sanatorium miłości"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy