Reklama
Reklama

Waldemar z "Rolnika" jest milionerem. Tyle zarobił w programie

Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony" to zdecydowanie uczestnik, który wzbudził dotychczas najwięcej emocji. Choć większość widzów show TVP odbierała jego zachowanie jako negatywne, to i tak zyskał mnóstwo obserwujących w social mediach. Waldemar Gilas na Intagramie postanowił opowiedzieć ciekawskim fanom o swoim majątku. Trzymajcie się mocno!

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" jest milionerem. Tyle zarobił w programie

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" wywołał w programie niemały skandal, kiedy okazało się, że tuż przed rozpoczęciem nagrywania programu był w bliskiej relacji z inną kobietą. Do akcji wkroczyła produkcja, przez co rolnik musiał telefonicznie zakończyć znajomość. W show TVP dało się odczuć, że Waldemar z województwa kujawsko-pomorskiego ma ogromne parcie na bycie gwiazdą programu, a na dodatek instrumentalnie podchodzi do kobiet i liczy na to, że "widzowie go polubią".

Reklama

Zobacz koniecznie: Tak mieszka Waldemar z Rolnika. Jest pasjonatem kina lat 80.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" ma gospodarstwo warte miliony?

Gospodarstwo, na którym pracuje Waldemar, jest rzekomo warte 4 miliony złotych. Jego powierzchnia liczy 35 hektarów ziemi, a on sam jest właścicielem 33 sztuk bydła. Zawrotna kwota nie dziwi, gdy weźmiemy pod uwagę, że mężczyzna posiada na własność wszelkie niezbędne maszyny do prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa. Co więcej, uczestnik show TVP przyznał, że studiował zarządzanie turystyką i hotelarstwem. Gdyby nie odziedziczone gospodarstwo po rodzicach, to pewnie poszedłby w kierunku zawodowym.

Widzowie "Rolnik szuka żony" zapytali wprost Waldemara, czy jego gospodarstwo faktycznie jest warte miliony.

"Dobre pytanie, natknąłem się już na nie w sieci. Rzekomego rzeczoznawcę, który na tyle go wycenił, zapraszam zaktualizować dane, bo dom mój i rodziców jest po remoncie. Z tego co pamiętam wyceniono go w kwietniu - odpowiedział.

Ile Waldemar zarobił za udział w programie "Rolnik szuka żony 10"?

Widzowie często myślą, że za udział w programach uczestnicy otrzymują wynagrodzenie. Jednym z wiadomych wyjątków jest "Sanatorium miłości", w którym to seniorzy otrzymują symboliczną zapłatę na drobne wydatki.

"To często zadawane pytanie. Nie zarobiłem z programu ani grosza" - przyznał Waldemar.

Zobacz też:

Waldemar z "Rolnika" odesłał ją do domu, a teraz to. Dorota ujawnia prawdę o rolniku

Tragedia na gospodarstwie Waldemara z "Rolnika". Widzowie czekają na decyzję

Waldemar z "Rolnika" zaskoczy Ewę wyznaniem. Nietęga mina kandydatki mówi wszystko

Waldemar z "Rolnika" komentuje aferę w programie. Zapowiada, że ujawni prawdę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy