Reklama
Reklama

Waldemar z "Rolnika" zaskoczy Ewę wyznaniem. Nietęga mina kandydatki mówi wszystko

Waldemar z "Rolnik szuka żony" da popis w niedzielnym odcinku programu. Będą śpiewy i wreszcie widzowie zobaczą, dlaczego rolnik nazywany jest królem parkietu. Będzie też musiał podjąć decyzję, czy wybiera partnerkę do tańca, czy taką, która będzie z nim chciała zbudować rodzinę.

"Rolnik szuka żony" - w najbliższą niedzielę widzowie zobaczą już 8. odcinek randkowego show. Tym razem na ekranie pojawią się znajomi i rodziny rolników, którzy udzielą kilka rad bohaterom i ich kandydatom.

"Rolnik szuka żony 10". Artur i Dariusz już wybrali

Artur z "Rolnik szuka żony 10" jak na razie jest jedynym, który już zdecydował i wybrał Sarę. Uśmiechnięta brunetka z burzą włosów została na jego gospodarstwie. Para wybierze się na randkę, podczas której rolnik będzie przekonywał Sarę, by dłużej została u niego. 

Reklama

Dariusz prawdopodobnie pójdzie w jego ślady, bo już zapowiedział, że odeśle Natalię. A jakie decyzje podejmą pozostali rolnicy?

"Rolnik szuka żony 10". Waldemar zaskoczy Ewę

Waldemar wreszcie pójdzie na randkę z Ewą. Widzowie zobaczą jego popisy taneczne na parkiecie. Dojdzie też do poważnej rozmowy i rolnik zadeklaruje, że chce mieć jeszcze dzieci. Co na to powie Ewa? Będzie zaskoczona jego oczekiwaniami...

Anna z "Rolnik szuka żony 10" raczej nie da szansy Jakubowi, który kilka razy wracał do swojej narzeczonej. W najnowszym odcinku pójdzie na randkę z młodszym od niej Mikołajem. Spotkanie nie przebiegnie tak, jak sobie to mężczyzna wyobrażał. Czy w związku z tym rosną szanse Dominika?

"Rolnik szuka żony 10". Janek nie daje za wygraną

Janek, kandydat Agnieszki z "Rolnik szuka żony 10" tak bardzo chce zaimponować 40-latce, że zdobędzie się na to, by spróbować jazdy konnej. Podczas spotkania z rodziną i przyjaciółmi rolniczki, to on będzie duszą towarzystwa. Zupełnie przyćmi Irka, który jeszcze jest na gospodarstwie, ale po tym, jak rozczarował Agnieszkę szczerym wyznaniem o uczestnictwie w innych randkowych programach, jego notowania spadają. Czy rolniczka wybierze Janka?

Zobacz też:

Naraził się Agnieszce z "Rolnika". Dała mu jeszcze jedną szansę

Skandal w "Rolnik szuka żony". Oczarował Agnieszkę, a widzowie ostrzegają

"Rolnik szuka żony": Widzowie nie polubili nowej uczestniczki. "Dlatego jest ciągle sama"

Waldemar przerwał milczenie. Ciąg dalszy afery w "Rolnik szuka żony"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy