Reklama
Reklama

Skandal w "Rolnik szuka żony". Oczarował Agnieszkę, a widzowie ostrzegają

W drugim odcinku "Rolnik szuka żony" bohaterowie spotkali się oko w oko ze swoimi kandydatami. Agnieszkę zauroczył Karol. Jak się okazuje, widzowie doskonale go znają i próbują ostrzec rolniczkę, że myli się w ocenie mężczyzny.

"Rolnik szuka żony 10". Agnieszka poznała Karola

Agnieszka do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się, gdyż chce założyć rodzinę. Szuka wysokiego, szerokiego w barach mężczyzny w wieku od lat 35 do 50 z uporządkowanym życiem zawodowym, poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością do niej. 40-letnia właścicielka stadniny koni odbyła już pierwsze randki z mężczyznami, którzy napisali do niej listy. Jak na razie kilku z nich wyraźnie zrobiło na niej wrażenie.

Reklama

Jednym z kandydatów, który wpadł w oko Agnieszce, był Karol. Mężczyzna poruszył rolniczkę, opowiadając ze łzami w oczach o tym, że samotnie wychowuje syna. 

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" uznała, że jest bardzo wrażliwy. Ponadto Karol pojawił się na pierwszym spotkaniu z prezentem. Przyniósł narysowany obrazek konia. Jak twierdził, pochodzi on od lokalnego artysty. Nic z tych rzeczy. 

Karol przyjaźni się z Kariną z "Chłopaków do wzięcia"

Okazuje się, że Karol jest przyjacielem Kariny Koch znanej z "Chłopaków do wzięcia". Siostra Stefana zamieściła w sieci kilka postów, w których pochwaliła się, że Karol zgłosił się do "Rolnik szuka żony 10". W jednym z nich wyraźnie napisała, że jest autorką portretu konia, który dostała Agnieszka.

"I jest mój konik. To ja ta artystka. Bardzo mi miło, że pokazali go w programie. Dzień przed nagraniami byliśmy w Mosznej i tam były obrazy koni, to mi się przypomniały czasy szkoły, że rysowałam. I tak właśnie pomyślałam, że może narysuję konia i dam Karolowi. Nocą rysowałam i potrzebowałam parę prób, nim w miarę wyjdzie" - napisała Karina na Facebooku

"Rolnik szuka żony 10". Widzowie ostrzegają Agnieszkę przed Karolem

Widzowie, którzy szybko rozpoznali Karola, chcą ostrzec Agnieszkę przed mężczyzną. Uważają, że szuka sławy i rolniczka nie powinna się z nim wiązać. Dodatkowo wcale nie jest tak wrażliwy, jak jej się wydaje. Niektórzy wskazują na fatalne zachowanie Karola i jego wulgarne komentarze, które można znaleźć w sieci.

"W »Chłopakach do wzięcia« z Kariną nie wyszło, to teraz rolniczka. Oj, panie Karolu, parcie na szkło niesamowite", "Haha Karol szuka poklasku, bo z Kariną i Stefanem cos nie pykło", "Wydawał się fajny, dopiero później sobie więcej o nim poczytałam. Parcie na szkło i tyle w temacie", "Jego rynsztokowe odzywki do kobiet latają po necie. Parcie na szkło" - czytamy w komentarzach. Co więcej, widzowie są zaskoczeni, że ktoś taki jak Karol przeszedł przez eliminacje i dostał się do show.Jak myślicie, czy Agnieszka wybierze Karola? Pamiętajmy, że program został nagrany już jakiś czas temu i nawet jeśli Agnieszka przeczyta te komentarze, to kandydatów wybierała kilka miesięcy temu.

Zobacz też:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama