Reklama
Reklama

Rusza 10. sezon "Rolnik szuka żony". Widzowie mają swoich faworytów. Czy należy do nich "Czesiek Casanova"?

Marta Manowska przedstawiła uczestników najnowszej edycji show "Rolnik szuka żony" Po zerowym odcinku, w którym pokazano 6 rolników i 2 rolniczki widzowie mają już swoich faworytów. Ulubieńcem jest Artur, który ich zdaniem może liczyć na największą liczbę listów od kandydatek. Chcieliby też zobaczyć w programie Waldemara, którego już okrzyknęli "Cześkiem Casanovą" lub "polskim Massimo".

Ruszył 10. sezon programu "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 10" oficjalnie rozpoczęty. W poniedziałek 10 kwietnia TVP pokazała tzw. zerowy odcinek reality show. Widzowie dzięki temu poznali rolników i rolniczki, którzy zgłosili się do programu, by znaleźć za jego pośrednictwem miłość. Marta Manowska odwiedziła osiem gospodarstw i rozmawiała z ósemką bohaterów. Kto z nich znajdzie się w programie? Wszystko zależy od liczby listów, jaka napłynie do każdego z uczestników.

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Artur

Artur jest faworytem widzów. Rolnik ma 28 lat i razem z rodzicami i dziadkami uprawia pond stuhektarowe gospodarstwo na Mazowszu. Jego pasją jest motoryzacja. Rolnik kocha swoją pracę w gospodarstwie i poświęca jej wiele czasu. Przez to zresztą rozpadły się go dotychczasowe związki. Teraz jednak - bogatszy o to doświadczenie - ma zamiar skupić się na nowej relacji. Do programu zgłosił się w poszukiwaniu "naturalnej, wyrozumiałej, odważnej i kreatywnej kobiety, która nie tylko mu się spodoba, ale także takiej, żeby można było o wszystkim porozmawiać, pośmiać się, zabawić i razem znaleźć wspólny temat".

"Rolnik szuka żony 10". Anna

Anna ma 35 lat i jest prawdziwą bizneswoman. Razem z bratem uprawia pomidory i ogórki szklarniowe. Dodatkowo prowadzi salon kosmetyczny. Z wykształcenia - co może zaskoczyć - jest dziennikarką. Ma za sobą nieudane małżeństwo. Poszukuje mężczyzny, z którym che założyć rodzinę i dla którego byłaby ważna.

"Rolnik szuka żony 10". Waldemar

Waldemar ma 41 lat. Kocha kino, muzykę i taniec towarzyski,  podróże, grę w darta oraz kręgle. Z wykształcenia jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa, z zamiłowania i zawodu rolnikiem. Do "Rolnika" zgłosił się, bo szuka, kobiety, z którą mógłby spędzać czas. Nie ma specjalnych preferencji co do wyglądu, choć nie ukrywa, że ten aspekt  nie jest mu obojętny. Nie wyobraża też sobie związku bez wzajemnej chemii. U kobiety nie zaakceptowałby palenia papierosów, arogancji czy nadmiernej impulsywności, ważny też będzie dla niego stosunek potencjalnej wybranki do jego 7-letniego syna.

W rozmowie z Martą Manowską Waldemar zaznaczył, że chciałby, by jego wybranka miała ok. 27 lat. Te słowa wzbudziły poruszenie wśród widzów. 

"Dla mnie to taki figo-fago. Ma 41 lat, a kobieta, no może mieć 27?"

"Normalnie Czesiek Casanova" - pisano z ironią. 

W komentarzach nazwano go też "polskim Massimo". Widzowie jednak zachęcają do pisania listów do Waldemara, bo chcą oglądać go dalej w programie.

"Niech się dostanie";

"Będę kibicować,  fajny ogień będzie w programie".

Zobacz też: Valentyn z "Rolnika" przeniósł się do Klaudii. Prosi fanów o pomoc, bo pojawiły się problemy

"Rolnik szuka żony 10". Adam Ch.

Adam Ch. to 29-letni  wysoki blondyn. Od 8 lat wspólnie z rodzicami prowadzi gospodarstwo nastawione głównie na produkcje mleka. Poszukuje szczupłej, zadbanej kobiety z w wieku od 23 do 31 lat, bez nałogów, nie za cichej, z własnymi pasjami i celami. 

"Rolnik szuka żony 10". Mariusz

Mariusz ma 40 lat, To urodzony gospodarz. Próbował swoich sił w wojsku, jednak na roli czuje się najlepiej. Lubi dobrze zjeść, ale sam chętnie gotuje. Pierogi robi lepsze niż jego mama. Jest bardzo pomocnym człowiekiem. 

Zgłosił się do programu, gdyż poszukuje kobiety mniej więcej w swoim wieku (lub trochę młodszej), która wspierałaby go w jego pracy i którą mógłby zabierać na idealne randki przy blasku świec, dobrym winie do kolacji, płatkami róż, muzyką i tańcem.

"Rolnik szuka żony 10". Agnieszka

Agnieszka to 40-letnia właścicielka stadniny koni. Konie to jej pasja od najmłodszych lat. Tak bardzo była zajęta nimi, ze nie zauważyła, jak uciekł jej czas. Dopierow w pandemii poczuła samotność. Teraz chce założyć rodzinę. Szuka wysokiego, szerokiego w barach mężczyzny w wieku od lat 35 do 50 z uporządkowanym życiem zawodowym, poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością do niej. Kogoś na kogo będzie mogła liczyć.

"Rolnik szuka żony 10". Dariusz

Dariusz ma 27 lat i pod Łodzią prowadzi gospodarstwo produkujące warzywa. Kocha wieś i nie wybraża sobie życia w mieście. Szuka partnerki, która zamieszka z nim na wsi. jego wybranka może oczywiście pracować w mieście, jeśli będzie kochała swoją pracę, to nie zamierza jej tego zabraniać, ale nie chce też związku na odległość. Liczy też na założenie rodziny.

"Choć zawsze podobały się mu niebieskookie brunetki o długich włosach, to w "Rolniku" szuka przede wszystkim kogoś kto byłby gotów dzielić z nim jego życie i jego pasję, kogoś kto zaakceptowałyby go takim, jakim jest i z kim mógłby założyć własną rodzinę" - czytamy w wizytówce rolnika.

"Rolnik szuka żony 10". Adam B.

Adam B. ma 33 lata. bardzo wcześnie zaczął samodzielnie prowadzić 30-hektarowe gospodarstwo rolne. Ponieważ praca rolnika daje mu pewną swobodę w planowaniu wolnego czasu, może też rozwijać swoje pozostałe pasje - rękodzieło z drewna i metalu, IT, podróże.

Poszukuje zadbanej, wrażliwej kobiety, która będzie dzieliła z nim pasje do podróży i chętnie bedzie spędzać z nim czas na wsi.

Jak wam się podobają kandydaci dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Kogo chcielibyście zobaczyć w programie?

Zobacz też

Manowska o planach na najbliższe tygodnie: Na horyzoncie już widać miłość!

Kamila z "Rolnika" przeszła metamorfozę. Efekt? "Jestem zaskoczona"

Joasia i Kamil z "Rolnik szuka żony" biorą ślub! Znamy datę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy