Reklama
Reklama

Valentyn z "Rolnika" przeniósł się do Klaudii. Prosi fanów o pomoc, bo pojawiły się problemy

Valentyn był uczestnikiem show "Rolnik szuka żony", gdzie zdobył sympatię widzów. Teraz wykorzystuje swoją popularność i prosi internautów o pomoc. Od tego zależy powodzenie związku z Klaudią!

"Rolnik szuka żony 9". Valentyn wprowadził się do Klaudii

Valentyn i Klaudia Waśko wzięli udział w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Przystojny inżynier od razu wpadł w oko rolniczce, a widzowie wyczuli, że jest jej faworytem w programie. Klaudia twierdziła, że rozważała wybór Konrada, bo świetnie sprawdzał się na gospodarstwie, jednak jak stwierdziła w rozmowie z Martą Manowską, "coś ciągnęło ją" do Valentyna. Krótko mówiąc - to była miłość od pierwszego wejrzenia. 

Reklama

Klaudia mieszka i pracuje na Podlasiu. Valentyn do tej pory zarabiał jako inżynier budowlany na jednej z budów na Pomorzu. Oboje wiedzieli jednak, że związek na odległość nie ma większego sensu i jak tylko będzie to możliwe, ukochany rolniczki sprowadzi się na Podlasie. W założeniu miało to nastąpić już na początku stycznia. 

W rozmowie z Pomponikiem Klaudia przyznała, że była sceptycznie nastawiona do tego, by Valentyn zamieszkał z nią pod jednym dachem. Wahała się, ale jednak zgodziła, by ukochany wprowadził się do niej na początku stycznia. Jednak kiedy Valentyn już pojawił się w jej domu, przyznała, że jest bardzo zadowolona.

"Dopiero zaczynamy układać tę wspólną przyszłość. I na ten moment jest bardzo dobrze. Jestem dużą optymistką i na razie (mówię na razie, bo czas to zweryfikuje) naprawdę jest dobrze. Valentynek jest u mnie i odnajduje się super, nie czuje się skrępowany. Jak jadę do pracy, bo pracuję też w sklepie, nie tylko na gospodarstwie, to on zostaje sam i wie co i jak. Chętnie pomaga. Byłam sceptycznie nastawiona do mieszkania razem, ale jak już zamieszkaliśmy, to mam taką swobodę, taki luz" - opowiada Pomponikowi Klaudia.

"Rolnik szuka żony 9". Valentyn szuka pracy

Do pełni szczęścia parze brakuje tylko jednego - Valentyn chce znaleźć pracę na Podlasiu. Właśnie opublikował w sieci post, w którym prosi internautów o pomoc w znalezieniu odpowiedniego zajęcia.

W opisie postu Valentyn przedstawia swoje warunki i doświadczenie: "Mam 5 letnie doświadczenie (głównie konstrukcje żelbetowe/murowe) oraz posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Znam język angielski oraz ukraiński".

Jak się okazuje, przystojny inżynier dla swojej ukochanej jest w stanie wiele poświęcić, bo rozważa również zmianę zawodu, byleby tylko być blisko Klaudii:

"Ewentualnie rozważę inne oferty pracy niekoniecznie związanie z budową jak np. Przedstawiciel handlowy/doradca techniczny".

Fani ochoczo ruszyli z pomocą. Wierzymy, że pomogą Valentynowi w znalezieniu pracy. Który pracodawca nie chciałby tak sympatycznego i rozpoznawalnego przedstawiciela handlowego?

"Rolnik szuka żony". 9 edycja była rekordowa

Dziewiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" okazała się prawdziwym sukcesem. Aż czterech rolników znalazło partnerów w trakcie show. Klaudia jest z ValentynemTomek z Kasią, Tomasz R. z Justyną, a Michał z Adrianną. A to nie koniec dobrych wieści dla fanów. Jak udało nam się dowiedzieć, podczas kręcenia finałowego odcinka w Kazimierzu Dolnym odrzucony kandydat Klaudii, zbliżył się do Zuzanny, jednej z kandydatek Mateusza i są teraz w związku

Zobacz też:

Valentyn i Klaudia jednak są razem! Na ślubie będą mieli korony! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama