Reklama
Reklama

Klaudia i Valentyn zaliczyli pierwsze nieporozumienie. Uczestnicy "Rolnika" starli się o mieszkanie

Klaudia i Valentyn z show "Rolnik szuka żony" wydają się najbardziej dobraną parą dziewiątej edycji programu. Ale nawet u nich nie pojawiają się drobne sprzeczki. Czy kwestia wspólnego zamieszkania zaważy na związku pary?

"Rolnik szuka żony" Pierwsze zgrzyty u Klaudii i Valentyna

"Rolnik szuka żony" dobiega końca. 20 listopada widzowie mogli obejrzeć przedostatni odcinek randkowego show, w którym czterech rolników i rolniczka szukają swojej drugiej połówki. Akurat Klaudii z Podlasia udało się znaleźć sympatycznego inżyniera Valentyna.

Mężczyzna od początku wpadł jej w oko i w zasadzie dość szybko zdecydowała się, że to on spośród wszystkich kandydatów pozostanie u niej na gospodarstwie. Rodzina Klaudii też szybko polubiła wysokiego i przystojnego inżyniera, tym bardziej że widzieli, że świetnie radzi sobie przy wszelkich pracach rolniczych.

Reklama

Po krótkim pobycie u Klaudii na Podlasiu Valentyn musiał wracać do swoich obowiązków. Para jednak chętnie spotykała się w weekendy. Byli razem nad morzem, a w ostatnim odcinku pokazano ich wycieczkę do Ogrodzieńca. Zakochany inżynier przygotował dla rolniczki wiele niespodzianek.

Była wspinaczka skałkowa oraz śniadanie z widokiem na zamek. W tych miłych okolicznościach padło też fundamentalne pytanie "Co dalej". Mężczyzna przyznał, że do końca roku musi pozamykać sprawy osobiste i chciałby przeprowadzić się do Klaudii.

"Brakuje bliskości. Dopóki się nie przeprowadzę kontakt fizyczny będzie co dwa tygodnie" - zauważył Valentyn.

Spytał też rolniczkę, czy wolałaby, aby zamieszkał z nią czy w pobliskim mieście. Klaudia nie wyglądała na przekonaną, czy chce zamieszkać z Valentynem już po kilku miesiącach znajomości. Stwierdziła, że to zbyt wczesny etap, aby robić tak poważny krok. Valentynowi zrzedła mina. Wyraźnie miał nadzieję usłyszeć zupełnie inną odpowiedź. 

Widzowie programu licznie komentowali scenę rozmowy na temat wspólnego zamieszkania. Obawiają się, że jeśli Klaudia będzie trzymała Valentyna na dystans, to przystojny inżynier zrezygnuje. Tym bardziej że mężczyzna rzuca dla niej całe swoje dotychczasowe życie i nie dostaje żadnej gwarancji w zamian.

"Dzisiejsze czasy rządzą się innymi prawami. Ludzie na ogół decydują się na wspólne życie na innym gruncie. Albo dwie strony w to idą, albo żadna"; "Zbierają się czarne chmury"; "Valentyn chce, a Klaudia taka trochę wycofana. Oj, ciekawie będzie" - piszą internauci na forach związanych z programem.

A waszym zdaniem para Klaudia i Valentyn z programu "Rolnik szuka żony" mają szansę na związek? Dojdą do porozumienia w sprawie wspólnego zamieszkania? Został tylko jeden odcinek, a tyle możliwych rozwiązań!

Zobacz też:

A jednak wróciła Kasia! Takiej sytuacji w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było! Widzowie zaskoczeni

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

"Rolnik szuka żony 9": Spore rozczarowanie! Co stanie się w 10. odcinku?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy