Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 9". To tam Klaudia zaprosi kandydatów. Dom jest okazały [ZDJĘCIA]

Wśród bohaterów najnowszej edycji randkowego show "Rolnik szuka żony" jest tylko jedna kobieta. Klaudia z Podlasia cieszy się ogromnym zainteresowaniem kandydatów. Dostała ponad sto listów. Dokąd zaprosi wybranych mężczyzn?

W połowie września nareszcie doszło do emisji pierwszego odcinka show "Rolnik szuka żony". Przesuwano jego premierę ze względu na rozgrywki sportowe, które pokazywała TVP. Widzowie jednak w końcu doczekali się popularnego programu. Już wiemy, że obok czterech rolników bohaterką została tylko jedna kobieta. To 25-letnia Klaudia z Podlasia. 

Uczestniczka 9. edycji show "Rolnik szuka żony" dostała setkę listów od kandydatów chcących umówić się z nią na randkę. Byli wśród nich inżynierowie, kierowcy, budowlańcy. Klaudia poważnie myśli o założeniu rodziny, dlatego od razu odrzuciła propozycję kierowcy ciężarówki. Stwierdziła, że taka praca wymaga ciągłego podróżowania, a nieobecność w domu to poważana przeszkoda w budowaniu związku. 

Reklama

"Rolnik szuka żony 9". Tak mieszka Klaudia

Klaudia z programu "Rolnik szuka żony 9" określa się mianem kobiety niezależnej, pracowitej, lubiącej stawiać na swoim. Podkreśla, że imponują jej ludzie posiadający własne zdanie. Czy kandydaci, których wybrała, spełnią jej oczekiwania? Wiadomo, dokąd ich zaprosi. Mieszka z rodzicami, ale ma przygotowane miejsce do mieszkania z mężem i dziećmi - musi jeszcze tylko znaleźć odpowiedniego kandydata. Dom, który pokazano w programie, to drewniana nieruchomość w podhalańskim stylu. Za domem jest też sporo budynków gospodarczych. 

25-letnia Klaudia miała okazję zaznać miejskiego życia, ale ostatecznie wybrała spokojne otoczenie wsi. Lubi czytać książki i jeździć na rowerze. Zajmuje się własną plantacją świerków, a także pomaga rodzicom na roli. Dodatkowo, wraz z rodzicami zajmują się uprawą łubinu i kukurydzy oraz prowadzą sklep spożywczy.

Klaudia przyznała, że szuka mężczyzny, z którym chciałaby założyć rodzinę. Marzy się jej trójka dzieci.

"Jeśli chodzi o wygląd mężczyzny, zwraca uwagę na uśmiech, lubi zadbane dłonie i wolałaby, aby partner był od niej wyższy. Odpowiedzialność, komunikatywność, szczerość, zaradność i pracowitość to cechy, które mogą przyciągnąć jej uwagę i których z pewnością będzie wypatrywać" - takie wymagania zamieściła Klaudia w opisie na profilu programu.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Znamy kandydatów, którzy chcą znaleźć miłość w programie

"Rolnik szuka żony". Tomasz R. był w szoku, gdy zobaczył, kto do niego napisał. Zareagował natychmiast

"Rolnik szuka żony 9". Show ma faworyta. To on dostał największą liczbę listów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9" | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy