Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Znamy kandydatów, którzy chcą znaleźć miłość w programie

Wiadomo już, kto może wystąpić w najnowszej edycji randkowego show "Rolnik szuka żony". Marta Manowska odwiedziła gospodarstwa rolników i rolniczek, którzy czekają na listy od kandydatów. Na profilu programu w mediach społecznościowych widzowie wytypowali, kto ich zdaniem ma największe szanse w programie.

W Wielkanocną niedzielę TVP wyemitowała zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". To już dziewiąta edycja popularnego randkowego show, który prowadzi Marta Manowska. Tym razem widzowie poznali ósemkę kandydatów. Nie wszystkich jednak zobaczymy jesienią w programie. 

"Rolnik szuka żony". Widzowie poznali kandydatów

W niedzielę widzowie TVP poznali sylwetki uczestników nowej edycji show. Tomasz K., Katarzyna, Mateusz, Tomasz R., Krzysztof, Klaudia, Tomasz W. i Michał. To oni będą próbowali znaleźć za pośrednictwem programu prawdziwą miłość, a ich zmagania widzowie będą mogli śledzić co tydzień na antenie TVP. Z przedstawionej ósemki ci, którzy dostaną największą ilość listów wybiorą swoich kandydatów i kandydatki, z którymi umówią się na randki. Następnie każde z nich wybierze trójkę, którą zaprosi do swojego gospodarstwa. 

Reklama

"Rolnik szuka żony 9": Tomasz K.

Tomasz to 24-letni student, który pracę na gospodarstwie łączy ze studiami ekonomicznymi. Wraz z bratem i rodzicami prowadzi 56-cio hektarowe gospodarstwo, specjalizujące się w produkcji roślinnej. Tomasz szuka ambitnej i pewnej siebie kandydatki. Jego pasja to militaria. Wolny czas spędza na siłowni lub strzelnicy.

"Rolnik szuka żony 9": Katarzyna

Katarzyna to 38-latka, która jest trenerem jazdy konnej. Prowadzi ośrodek jeździecki w województwie zachodniopomorskim. Szuka zaradnego i cierpliwego mężczyzny, który będzie podzielał jej pasje sportowe, choć nie musi znać się na jeździectwie. Przez długi czas była trenerką kadry narodowej, ma także na swoim koncie kilka medali mistrzostw Polski oraz udziały w mistrzostwach Europy i pucharach świata. Sama chciałaby wrócić do malarstwa.

"Rolnik szuka żony 9": Mateusz

Mateusz to 27-letni rolnik, który prowadzi gospodarstwo, w którym hoduje 600 kóz. Jest pracowity, odpowiedzialny i konserwatywny. Wolne chwile dzieli pomiędzy spotkania z rodziną i przyjaciółmi, a naukę nowych technik jazdy na łyżwach, jazdę na rowerze i rolkach oraz okazjonalne odwiedziny na strzelnicy. Poszukuje kobiety z pazurem, która pomoże mu w pracy. Ma co do niej konkretne wymagania: powinna mieć dłuższe włosy, chodzić w spódniczkach. Nie może także posiadać tatuaży.

"Rolnik szuka żony 9": Tomasz R.

Tomasz to rozwiedziony 41-latek. Ma dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Prowadzi gospodarstwo, gdzie hoduje krowy. Jego pasją jest gotowanie dla rodziny i znajomych, a do tego ma ogromny talent. Śmieje się, że jego dania popisowe to bigos, gołąbki i serniki na osłodę. Szuka partnerki, której mógłby zaufać, i która zaakceptuje go ze wszystkimi jego zaletami i wadami. 

 

"Rolnik szuka żony 9": Krzysztof

Krzysztof to 33-latek, który dąży do celu. Sam o sobie mówi, że jest "prostym facetem ze wsi" oddanym swoje pracy. Marzy o poważnej, dojrzałej relacji, którą będzie mógł pielęgnować każdego dnia. Szuka kobiety, która będzie kochała wieś i chętnie pomoże mu w pracy na gospodarstwie.

"Rolnik szuka żony 9": Klaudia

Klaudia to 25-latka, która świadomie wybrała życie na wsi. Prowadzi własną plantację świerków i rozwija ekologiczną hodowlę kur niosek. Szuka mężczyzny zaradnego, zadbanego, który chce założyć rodzinę. Sama uwielbia jazdę na rowerze i czytanie książek. Liczy na stabilizację.

"Rolnik szuka żony 9": Tomek W.

Tomek W. to 32-letni sadownik. Uwielbia sport, szczególnie siatkówkę, sam czynnie biega. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia. Poważnie myśli o założeniu rodziny i dzieciach. Bardzo ceni sobie niezależność, jaką daje mu bycie swoim własnym szefem. Pragnie stabilizacji. Szuka kobiety, która pokocha życie na wsi i będzie optymistką.

"Rolnik szuka żony 9": Michał

Michał ma 23 lata. Z rodzicami prowadzi hodowlę krów mlecznych. jest pracowity i zawzięty. Z początku nie chciał wiązać przyszłości z rolnictwem, finalnie jednak skończył szkołę średnią o profilu rolniczym. W swoim życiu myślał też o szkole wojskowej, a nawet wstąpił do Wojsk Obrony Terytorialnej. Marzy o ślubie kościelnym. 

Jesteście ciekawi, kto z nich dostanie najwięcej listów? Czy komuś uda się pobić rekord Kamili Boś z ósmej edycji programu? Fani już mają swoje typy. Twierdzą, że kilku najbardziej konserwatywnych rolników, którzy postawili wybrankom wysokie wymagania, raczej nie dostanie listów. Czy mają rację? 

Zobacz też:

Zmiany w programie "Rolnik szuka żony". Niespodzianka dla widzów...

Takich zmian w programie "Rolnik szuka żony" nikt się nie spodziewał. Fani będą zaskoczeni

Anna Lewandowska ujawniła, co dzieje się w ich domu. Mało kto wiedziała, że tak to wygląda. "Nie będę tutaj ukrywać"

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy