Reklama
Reklama

Kamila z "Rolnika" przeszła metamorfozę. Efekt? "Jestem zaskoczona"

Kamila Boś (30 l.) z ósmej edycji show "Rolnik szuka żony", znana jako "Królowa pieczarek", zdecydowała się na metamorfozę. Fani skrytykowali nową fryzurę rolniczki. Ona sama też nie jest zadowolona z efektów. Zobaczcie sami.

Kamila Boś gwiazdą 8 edycji "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś zyskała popularność dzięki programowi "Rolnik szuka żony". W ósmej edycji programu wzięli udział Kamil, Stanisław i Krzysztof oraz Elżbieta i Kamila. Zdecydowanie to właśnie ona była gwiazdą tego sezonu. Już po odcinku zerowym do Kamili kandydaci przysłali najwięcej listów, tym samym uczestniczka programu pobiła rekord popularności. 

Reklama

Rolniczka niestety nie znalazła miłości w programie. Zyskała za to sporą sławę. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko 170 tys. internautów, a ona sama śmiało wkroczyła w świat show-biznesu.

Kamila Boś przeszła metamorfozę

Kamila Boś jest bardzo aktywna na Instagramie. Relacjonuje tam swoją pracę na fermie pieczarek, ale też codzienne, prywatne życie. Ostatnio rolniczka zamieściła relację, na której pokazała swoją metamorfozę. "Królowa pieczarek" wybrała się do fryzjera. Zdecydowała się na mocne cięcie oraz zafundowała sobie grzywkę. Efekt nie wszystkim się spodobał.

Najgorsze, że sama Kamila nie jest zadowolona z nowej fryzury. 

"Jestem zaskoczona, ale też nie będę ukrywała, że wku***ona. Bardzo, bardzo, bardzo. Pocieszam się tylko tym, że mi włosy szybko rosną" - mówiła w relacji.

Wyjaśniła, że nie chodzi o to, że źle się czuje z grzywką, po prostu oczekiwała czegoś innego. Wizyta u fryzjera podyktowana była złym stanem włosów i Kamila była zmuszona mocno je obciąć.

"Ja nie mogę powiedzieć, że się źle czuję w tych włosach, tylko ja miałam inne wyobrażenie. Pragnęłam mieć długie włosy, ale to była najrozsądniejsza decyzja, bo włosy moje nie przetrwały, strasznie mi się kruszą, łamią. Ta grzywka to też nie dlatego, że chciałam, ale wolę mieć grzywkę niż łysinkę" - wytłumaczyła rolniczka.

Kamila Boś po metamorfozie. Fani nie byli mili

Kamila obok opublikowanej relacji, w której przyznała, że nie jest zadowolona z efektów wizyty u fryzjera, napisała, że szuka pozytywów nowej fryzury. Czytając komentarze fanów, raczej ich nie znajdzie. Pod jej postem trudno doszukać się wpisów, które chwaliłyby nowy look rolniczki:

"Oj zdecydowanie nie, tamta ładniejsza";

"Zdecydowanie gorzej";

"+10 lat"; 

"Długość i cieniowanie na plus, ale fryzura faktycznie postarza."

A jakie jest wasze zdanie? Podoba wam się nowa fryzura kamili?

Zobacz też:

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" zachwyca w ponętnym bikini. Fani oszaleli: "Podziwiać można godzinami"

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" ujawnia sposób na szczupłą sylwetkę

Kamila Boś żałuje udziału w "Rolniku". "Królowa pieczarek" przeżyła rozczarowanie

Kamila Boś z "Rolnika" chwali się kreacją na ślub. Wygląda zachwycająco?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Boś | "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 8"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama