Reklama
Reklama

Joasia i Kamil z "Rolnik szuka żony" biorą ślub! Znamy datę

Kamil Osypowiecz i Asia Wielgosz zdobyli popularność dzięki udziałowi w show "Rolnik szuka żony" Teraz para szykuje się do ślubu kościelnego. Kiedy odbędzie się ta uroczystość i kto został zaproszony przez młodą parę?

W ósmej edycji programu "Rolnik szuka żonyKamil okazał się tym szczęśliwcem, którego trafiła strzała amora. Od początku spośród trzech kandydatek, które odwiedziły jego gospodarstwo, to właśnie Joanna wpadła mu w oko. Rolnik szybko odprawił pozostałe uczestniczki i został tylko z Asią. Dzięki temu oboje mieli okazję dobrze siebie poznać. Asia przypadła do gustu rodzicom Kamila, a na dodatek dziewczyna też pochodzi ze wsi i doskonale wie, jak wygląda życie i praca na gospodarstwie.

Reklama

"Rolnik Szuka żony". Kamili i Asia ujawnili datę ślubu

Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz jeszcze podczas nagrywania show "Rolnik szuka żony 8" zaczęli poważnie myśleć o ślubie. W ostatnim świątecznym odcinku specjalnym w obecności Marty Manowskiej Kamil oświadczył się Asi, a ona go przyjęła. Plotkowano o rychłym ślubie już wiosną tego roku.

Ostatecznie para postanowiła się nie spieszyć. Wspólnie poinformowali w "Pytaniu na śniadanie", że zaczęli przygotowania do ślubu. Na horyzoncie z czasem pojawiły się problemy, bo ich domy rodzinne są daleko od siebie oddalone i nie mogli się dogadać, gdzie ma odbyć się uroczystość. Wreszcie jednak doszli do porozumienia. 

"Pobieramy się we wrześniu przyszłego roku. W lipcu i sierpniu mamy żniwa, muszę więc na to wesele zapracować. A potem będzie można już tylko myśleć o naszych zaślubinach. Z Asią już bardzo czekamy na ten moment" - cytował Kamila magazyn "Świat i ludzie".

"Rolnik szuka żony". Kamil i Asia zostali rodzicami

Kamil i Joanna odłożyli datę ślubu na ponad rok. Dlaczego? Okazało się, że Asia jest w ciąży. o czym zakochani poinformowali na Instagramie. Ich oświadczenie niestety zostało wymuszone, gdyż ktoś z bliskiego otoczenia ujawnił tę wiadomość mediom, wbrew woli narzeczonych. Kamil wyjaśnił w niedawnym wywiadzie, dlaczego para nie chciała mówić o ciąży. 

"To przecież coś ogromnie prywatnego. A jeszcze kiedy okazało się, że Asia musi na siebie szczególnie uważać i niezbędny jest dłuższy pobyt w szpitalu, tym bardziej pragnąłem, by miała całkowity spokój od zainteresowania fanów i mediów" - powiedział rolnik dla "Rewii".

Już po narodzinach Asia wyznała, że "walczyli o każdy tydzień". Mała Antosia przyszła na świat 23 października, na 3 tygodnie przed przewidywanym terminem.

Ślub Asi i Kamila już we wrześniu

Antosia ma już prawie pół roku. Asia i Kamil ze spokojem mogą planować swój ślub, na którym córka będzie najważniejszą druhną. Para wyznaczyła datę tej wyjątkowej uroczystości na 9 września 2023 r. Ceremonia odbędzie się w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach.

"Nasze wesele będzie w stylu boho. suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana! Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka" - zdradziła nie tak dawno Asia w sieci.

Kilku uczestników programu "Rolnik szuka żony" już pochwaliło się w sieci zaproszeniami.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz nagle zniknęła z sieci. Wszystko przez Kamila?

"Rolnik Szuka żony". Asia z Kamilem bawiła się na weselu. Wpisem sprowokowała plotki o ciąży

Grażyna Torbicka o występie Henry'ego Tadeusza na Oscarach. Znamienne słowa!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy