Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz nagle zniknęła z sieci. Wszystko przez Kamila?

Joanna Wielgosz i Kamil z 8. sezonu programu "Rolnik szuka żony" nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Od kiedy para opuściła program, regularnie dawali o sobie znać w sieci. Od pewnego czasu Joanny jest coraz mniej na social mediach. W końcu wiadomo, co się stało.

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz nagle zniknęła z sieci. Wszystko przez Kamila?

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony 8" zyskali grono wielbicieli jeszcze w programie. Para zachwyciła naturalnością i szczerym uczuciem, które ujawnili w randkowym show. W ostatnim odcinku programu Kamil oświadczył się swojej ukochanej i od tamtej pory wiedli życie szczęśliwej pary. Z uwagi na spore zainteresowanie ich codziennością, Joanna prowadziła social media, na których na bieżąco opowiadała o jej życiu u boku rolnika. Uczestniczka show na swoim instagramowym koncie zebrała aż 90 tysięcy fanów. 

Reklama

Tym bardziej zastanawiające wydało się, gdy nagle zniknęła z sieci. Po dłuższej nieobecności Joanna Wielgosz w końcu wytłumaczyła się ze swojej absencji na Instagramie.

Jak przyznała na InstaStories, powodem "zniknięcia" z social mediów były nie kłopoty w relacji z Kamilem, jak wiele osób podejrzewało, a problemy zdrowotne, z którymi zmaga się dziewczyna.  Między nią a narzeczonym wszystko jest w porządku.

Nie tak dawno internautów zmartwiła niska waga młodej dziewczyny. Wówczas Joasia tłumaczyła, że ma dosyć hejterskich oskarżeń a ona nie ma wpływu na to, że jest drobnej budowy. Sama akceptuje siebie i dobrze czuje się ze swoim wizerunkiem.

Joannie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Joanna przyznała się, ile waży! Fani są zaniepokojeni

Negocjacje w Turcji. Ukraina złożyła propozcyję Rosji ws. gwarancji bezpieczeństwa

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Wielgosz | "Rolnik szuka żony 8"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy