Reklama

Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości": ile zarabiają kuracjusze za udział w programie? O jakich kwotach mowa?

"Sanatorium miłości" rozkochał w sobie młodszych i starszych widzów. Program TVP otrzymał także wyróżnienie w konkursie. Wielu fanów zastanawia się, czy kuracjusze za swoją obecność w programie otrzymują jakiekolwiek pieniądze? Okazuje się, że...tak! O jakich kwotach mowa i czy wszyscy seniorzy, którzy występują w programie mogą liczyć za wynagrodzenie?

Na początku pierwszej edycji reality-show dla seniorów, nikt nie spodziewał się, że "Sanatorium miłości" zgromadzi tak liczną widownię. Szybko jednak stał się hitem ramówki TVP i przyciągał co tydzień przez telewizory nawet 3,5 miliona widzów. Sukces spowodował, że obecnie emitowana jest już czwarta edycja "Sanatorium". Czy uczestnicy otrzymują wynagrodzenie za wystąpienie w programie?

"Sanatorium miłości": czy uczestnicy otrzymują wynagrodzenie?

"Sanatorium miłości" to program, w którym 6 seniorów i 6 seniorek w roli kuracjuszy poszukują nowych przygód w życiu, nowych znajomości, a nawet miłości.

Reklama

Wielu widzów zastanawia się, czy uczestnicy "Sanatorium miłości" dostają pieniądze za udział show. Okazuje się, że tak!

Według Iwony Mazurkiewicz, która występowała w pierwszej edycji programu zdradziła piline strzeżoną tajemnicę produkcji i ujawniła na jakiej zasadzie ustalane jest wynagrodzenie dla seniorów.

W wywiadzie dla Pomponika, gwiazda pierwszej edycji, która faktycznie znalazła miłość dzięki show, wyznała:

Ile płacą kuracjuszom za występowanie w "Sanatorium miłości"?

Kwoty opisywane są jako "symboliczne", a nawet porównywalne do kieszonkowego. Jak udało się ustalić Plejadzie: "Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom".

Według naszych informacji, nieoficjalnie mówi się, że bohaterowie pierwszej edycji otrzymali kwotę w wysokości ok. 1550 zł, czyli zarabiali 50 zł dziennie. 

Warto pamiętać, że w trakcie pobytu w sanatorium, pobyt, wyżywienie i wszystkie zabiegi uczestnicy mieli wykonywane bezpłatnie. Nie mówiąc już o bezcennej miłości, którą mogą poznać w programie.

Najwięcej w programie zarabia prowadząca, Marta Manowska, której honorarium w pierwszym sezonie wynosiło około 8 tysięcy złotych za odcinek, a następnie 10 tysięcy.

Zobacz także:

"Sanatorium miłości 4": Widzowie wściekli na TVP. "Zamiast programu propaganda. Kurski i jego folwark"

Andrzej z "Sanatorium miłości" zdradza zakończenie programu! Spotka swoją miłość?

"Sanatorium miłości 4". Kim są uczestnicy, którzy podbijają serca Polaków? Poznaj wszystkich seniorów

Zosia "Sanatorium miłości 4" usłyszała przykre słowa: "to wstyd"

Wyciszyłeś mikrofon? Nie szkodzi, i tak cię słyszą!

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości | Sanatorium miłości 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »