Reklama

Reklama

Reklama

Walentyna Kozioł z "Sanatorium miłości" wydała książkę pełną traumatycznych wspomnień, w tym z Rosjanami

Walentyna Kozioł, którą widzowie mogli poznać w pierwszej edycji "Sanatorium miłości" wspominała parę miesięcy temu o swojej gotowości do spisania książki z traumatycznymi wątkami z dzieciństwa. Autorka wydała już oficjalnie książkę, w której nie brakuje biedy, głodu, brutalności Rosjan i strachu. Książka już jest dostępna do kupienia - przeczytalibyście?

Zapowiadana książka bohaterki pierwszej edycji "Sanatorium miłości", Walentyny Kozioł, ujrzała światło dzienne! Kuracjuszka z programu postanowiła rozliczyć się ze swoją traumatyczną przeszłością. Uczestniczka reality-show dla seniorów wyznała, że ma za sobą trudne doświadczenia.

Walentyna Kozioł z "Sanatorium Miłości" wydała książkę

Walentyna Kozioł w programie "Sanatorium miłości" nie tylko oczarowała swoich kolegów z programu, ale też opowiedziała o dramacie swojej rodziny. Jej mama została wywieziona na Syberię, to właśnie tam przyszła na świat seniorka. Rosjanie byli brutalni wobec jej matki.

Reklama

Kobieta dopiero jako sześciolatka przybyła z rodziną do Polski. Choć myślała, że dzięki nowemu miejscu zamieszkania jej sytuacja się poprawi, to jednak tak się nie stało.

Walentyna Kozioł wyznała, że materiał do swojej książki zbierała przez dwa lata. Przelanie myśli i wspomnień na papier było dla seniorki formą terapii, a także złożenia hołdu swojej mamie. W styczniu autorka mówiła, że zamierzała wrócić na Syberię i zobaczyć jeszcze raz Kazachstan. W podróż miała też zabrać swoich synów, aby poznali swoje korzenie.

Walentyna Kozioł z "Sanatorium miłości" w książce rozlicza się z przeszłością

W książce Walentyny Kozioł poruszanych jest o wiele więcej tematów, między innymi biedy, głodu, a także wstydu związanego ze swoim pochodzeniem.

Książka Walentyny Kozioł nazywa się "Z ziemi nieludzkiej do Polski". Uczestniczka pierwszej edycji "Sanatorium miłości" dzieli się w niej wspomnieniami z momentów, kiedy była kilkuletnią dziewczynką. 

Informacja o wydanej książce w formie fizycznej pojawiła się na profilu Joanny Kek na Facebooku, która zachęca do zakupu. W opisie widnieje zachęta, że autorka postanawia rozprawić się z traumą, "przekazując czytelnikowi swoje świadectwo życia na syberyjskim stepie":

Książkę można kupić z dedykacją autorki.

Zobacz także:

"Sanatorium miłości 4": Widzowie wściekli na TVP. "Zamiast programu propaganda. Kurski i jego folwark"

Andrzej z "Sanatorium miłości" zdradza zakończenie programu! Spotka swoją miłość?

"Sanatorium miłości 4". Kim są uczestnicy, którzy podbijają serca Polaków? Poznaj wszystkich seniorów

Zosia "Sanatorium miłości 4" usłyszała przykre słowa: "to wstyd"

Wyciszyłeś mikrofon? Nie szkodzi, i tak cię słyszą!

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości | Walentyna Kozioł

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy