Reklama
Reklama

Tak mieszka Waldemar z Rolnika. Jest pasjonatem kina lat 80.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" mieszka w województwie kujawsko-pomorskim pod Pakością. Bohater randkowego show TVP wzbudził najwięcej emocji, kiedy pokazał swoje gospodarstwo w wizytówce. Jak mieszka rolnik i kogo poszukuje w programie?

"Rolnik szuka żony" to jeden z najchętniej oglądanych show TVP. Widzowie mieli okazję zobaczyć już dwa odcinki 10. sezonu. Rolnicy przeczytali już listy, spotkali się ze swoimi kandydatami i są na etapie dokonywania pierwszych wyborów. 

"Rolnik szuka żony 10". Tak mieszka Waldemar

Duże zainteresowanie spośród bohaterów 10 sezonu programu "Rolnik szuka żony" wzbudza Waldemar. Już po pokazaniu "Wizytówek" widzowie okrzyknęli go Casanovą. Wszystko przez to, że 41-latek kocha kino, muzykę i taniec towarzyski.  

Reklama

"Z wykształcenia jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa, z zamiłowania i zawodu rolnikiem. Do "Rolnika" zgłosił się, bo szuka, kobiety, z którą mógłby spędzać czas. Nie ma specjalnych preferencji co do wyglądu, choć nie ukrywa, że ten aspekt  nie jest mu obojętny. Nie wyobraża też sobie związku bez wzajemnej chemii. U kobiety nie zaakceptowałby palenia papierosów, arogancji czy nadmiernej impulsywności, ważny też będzie dla niego stosunek potencjalnej wybranki do jego 7-letniego syna" - napisano o Waldemarze w wizytówce.

Jaki jest Waldemar na co dzień? 

"Waldemar to rolnik, który swoją energią obdzieliłby z pewnością kilka osób. Przejął gospodarstwo po rodzicach, ale w międzyczasie los rzucał go w różne zakątki świata. Czeka na wielką miłość, na kogoś, kogo mógłby uszczęśliwiać każdego dnia" — tak o Waldemarze mówiła Marta Manowska.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" jest ogromnym fanem kina lat 80. Jego ulubiony film to "Terminator". Podczas pierwszych randek z jedną z kandydatek cały czas rozmawiali właśnie o tym kultowym obrazie.

"Rolnik szuka żony 10". Pasje Waldemara

"Łączy świat filmów i świat muzyki z rolnictwem, co by się wydawało bardzo dziwnym może połączeniem, na pozór. Ale on jest dowodem na to, że po czterdziestym roku życia spokojnie można próbować ułożyć sobie życie. I to mnie bardzo cieszy, że on jest" — mówiła o Waldemarze Manowska.

Poza filmem i tańcem Waldemar pracuje w gospodarstwie. Na szczęście lubi pracę rolnika.

"Rolnictwo to jest moja pasja. Z tatą bardzo dużo pracuję. Tata bardzo dużo mi pomaga w gospodarstwie. Gdyby nie mój tata to podejrzewam, że bym sobie tu nie mógł poradzić. Mam wsparcie w mamie, która bardzo mi kibicuje" - mówił o bliskich Waldemar.

"Rolnik szuka żony 10". Kogo szuka Waldemar?

Rolnik szuka w programie kobiety, która będzie go wspierała.

"Najważniejsze, żeby mi doglądnęła domu, żeby mojej mamie trochę w kuchni pomogła. Chciałbym jeszcze mieć dzieci. Co do kobiety to musi być taka sama jak ja, rozmowa. Bardzo mi się podobają kobiety zadbane, naturalne" - wyznał Waldemar w rozmowie z Martą Manowską, prowadzącą program "Rolnik szuka żony 10".

Zobacz też: 

Wielkie poruszenie w "Rolnik szuka żony". Kandydat Ani wyznał to na wizji

Rusza 10. sezon "Rolnik szuka żony". Widzowie mają swoich faworytów. Czy należy do nich "Czesiek Casanova"?

Anna z "Rolnik szuka żony" ma za sobą trudne przejścia. Niechętnie o tym wspomina

Skandal w "Rolnik szuka żony". Oczarował Agnieszkę, a widzowie ostrzegają

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama