Reklama
Reklama

Tragedia na gospodarstwie Waldemara z "Rolnika". Widzowie czekają na decyzję

Zbliża się kolejny odcinek "Rolnik szuka żony". Bohaterowie muszą podjąć decyzję, z kim mają zamiar budować przyszłość. Widzowie najbardziej wyczekują tego, co postanowi Waldemar. Niektórzy podejrzewają rolnika o działanie według scenariusza.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" jest najbardziej kontrowersyjną postacią tej edycji randkowego programu TVP. Postępowanie rolnika z Pakości spotyka się z największą liczbą komentarzy. Przeważają te negatywne, gdyż Waldek został już przyłapany przez produkcję  "Rolnik szuka żony" na romansowaniu z kobietą spoza programu. Dodatkowo jego komentarze pod adresem Ewy bardzo nie spodobały się publiczności.

Reklama

"Kurde, fajnie byś ze mną wyglądała. Fajnie byśmy razem wyglądali. Ci powiem, takiej dziewczyny jak Ty to by mi każdy zazdrościł. Nie? No. Takiej jeszcze nie miałem nigdy dziewczyny jak Ty. Też trzeba razem fajnie wyglądać. (...) Jakbyś tak nie wyglądała, jak wyglądasz, to Twoja figura by mnie nie zaciekawiła, nie? Ty masz wygląd, Ty wspaniale wyglądasz. Za chuda nie mógłbym być z taką, ale Ty masz buzię, Ty masz oczy, Ty masz włosy. Masz ten sensualizm" - mówił Waldemar w rozmowie z Ewą, dając jej do zrozumienia, że w zasadzie mu się nie podoba, ale wzbudzałaby zazdrość innych.

"Rolnik szuka żony 10". Waldemar podejmie decyzję

Widzowie obstawiają, że Waldemar wybierze właśnie Ewę, choć drugiej ze swoich kandydatek, Dorocie, dał do zrozumienia, że ma duże szanse na to, by pozostać w jego gospodarstwie. Z doniesień sąsiadów Ewy dowiedzieliśmy się, że to ona prawdopodobnie została jego kandydatką numer 1. Jednak po jakimś czasie zrezygnowała z relacji z rolnikiem. 

Decyzję Waldka widzowie poznają w niedzielny wieczór, ale z zapowiedzi wiadomo, że dojdzie do smutnych scen. Dorota zaleje się łzami. 

"Rolnik szuka żony 10". Czy Waldemar postępuje zgodnie ze scenariuszem?

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" musi mierzyć się z ogromną liczbą negatywnych wpisów. On sam mówi, że nie ma zamiaru się nimi przejmować i nadal będzie sobą. Widzowie zaczęli podejrzewać, że kontrowersje, jakie wywołuje swoim zachowaniem, są wpisane w scenariusz. Jeden z wpisów, sugerujący, że "rola" Waldka została opracowana przez produkcję, skomentowała była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" Elżbieta Czabator. Królowa truskawek tak odpowiedziała na zarzuty jednej z internautek:

"Zapewniam panią, że nie. Bohaterowie występujący w tym programie nie mają żadnego scenariusza. To są prawdziwe emocje, prawdziwe życie, scenariusz pisze się sam, pozdrawiam serdecznie".

"Rolnik szuka żony 10". Rolnicy wreszcie wybiorą

Artur z "Rolnik szuka żony 10" już podjął decyzję. Jego wybranką została Sara i wygląda na to, że jest to najlepiej dobrana para tej edycji. Dariusz próbuje stworzyć związek z Nicolą. Nie wiadomo jeszcze jakie decyzje zapadną u Ani i Agnieszki. Możliwe, że rolniczki... nie wybiorą żadnego z kandydatów. 

Jak obstawiacie?

Zobacz też:

Waldemar z "Rolnika" zaskoczy Ewę wyznaniem. Nietęga mina kandydatki mówi wszystko

Waldemar z "Rolnika" komentuje aferę w programie. Zapowiada, że ujawni prawdę

Waldemar z "Rolnika" dzieli się szczęściem. Wszystko zdradziły stopy

Naraził się Agnieszce z "Rolnika". Dała mu jeszcze jedną szansę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy