Reklama
Reklama

Wersow wrzuciła zdjęcie bez filtrów upiększających. Obserwatorzy wytykają: "Ile ty masz mililitrów na ustach?"

Wersow, czyli Weronika Sowa (26 l.) zamieściła w sieci zdjęcie bez żadnych filtrów upiększających. Trzeba przyznać, że ciąża sprawiła, że narzeczona Friza (27 l.) promienieje! Większość obserwatorów zachwyca się wyglądem przyszłej mamy, ale są też tacy, którzy mają jakieś "ale".

Wersow jest bardzo popularna w internecie. Ciążą jej w tym pomogła?

Wersow ostatnio bardzo zyskuje w oczach widzów. Po wielkiej aferze z Wardęgą i logotypem z sówką oraz napojami energetyzującymi, które według Weroniki pomagały w utrzymaniu kondycji, nastał czas spokojnego contentu - podróży, rozmów na temat macierzyństwa oraz szczerych opowieści o swoim życiu. Również w programie u Kuby Wojewódzkiego Wersow otworzyła się na tematy związane z macierzyństwem, pewnością siebie i radością, którą stara się zarażać innych każdego dnia. Sam Kuba podkreślił, że osoby, które pracowały z Weroniką często podkreślają, że jest przemiła i spokojna

Reklama

Ostatnio nawet social media Weroniki Sowy takie właśnie są - delikatne i naturalne. Tym razem Weronika opublikowała tutaj zdjęcie bez żadnych filtrów upiększających. Chciała jedynie pochwalić się makijażem, który "odwalił całą robotę".

Komentarze od widzów - są podzieleni!

"Nie ma filtra, jedynie piękny makijaż" - podkreśliła w opisie zdjęcia. 

"Przepięknie ci w takim looku". 

"Prześliczna". 

"Co jak co, ale ona jest coraz ładniejsza" - zachwytom ze strony obserwatorów nie było końca.

Obserwatorzy zwracają uwagę na usta Wersow

Niestety znaleźli się też tacy, którzy wykorzystali okazję, by dopiec młodej influencerce. 

"Werka, ile ty masz mililitrów w ustach?". 

"Kto by chciał patrzeć na sztuczną kobietę, co ma wary jak balon".

"Dziecko się pewnie urodzi z ustami po mamie" - wytykali niektórzy, zwracając uwagę, że choć do upiększenia zdjęcia nie został wykorzystany żaden filtr, to Wersow nie może pochwalić się taką samą naturalnością. 

Wersow wzięła udział w programie Kuby Wojewódzkiego. Wypowiedziała się o samoakceptacji

Wersow u Kuby Wojewódzkiego wyznała, że aktualnie siebie akceptuje, co nie zawsze było dla niej takie oczywiste. Z prowadzącym rozmawiała m.in. o wyborach Miss Mielca. Weronika została wybrana Miss Internetu. Od tamtego czasu w jej życiu wiele się wydarzyło. 

Nie tylko zakochała się w Karolu Wiśniewskim, który jest jej narzeczonym, ale też założyła rodzinę (już niedługo na świecie przywitamy pierwsze dziecko znanej pary) i rozwinęła jako youtuberka i influencerka. Ponadto zmieniła się pod względami wizualnymi. Powiększyła usta, przefarbowała włosy na blond i zdecydowała się na operację powiększenia piersi. 

Mimo wszystko Weronika w programie Wojewódzkiego podkreśliła, że teraz zdrowie dziecka jest najważniejsze, więc w najbliższym czasie nie zdecyduje się na żadne zabiegi.

Czytaj też:

Wersow i Friz przekazali cudowne wieści! Nie ukrywają już prawdy o ciąży i płci dziecka

Ekipa tego nie doczekała. Gwiazda internetu ogłosiła zaręczyny. To będzie ślub roku?

Wersow ubolewa nad brakiem obecności Friza na bankietach. "Nie przyjeżdża ze mną"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy