Reklama
Reklama

Wersow i Friz przekazali cudowne wieści! Nie ukrywają już prawdy o ciąży i płci dziecka

Najpierw Weronika Sowa odsłoniła ciążowe krągłości w teledysku "Ten jeden moment", a teraz na swoim kanale razem z Frizem ujawniła płeć dziecka! Towarzyszyły temu wielkie emocje, radość i... zdziwienie. Wersow nie spodziewała się, że to będzie akurat ta płeć! W końcu była u dwóch wróżek i obie mówiły, że będzie...

Wersow i Friz zostaną rodzicami. Przekazali radosną nowinę

Ciąże influencerek wywołują wiele emocji, ale to błogosławiony stan Weroniki Sowy znanej w internecie jako Wersow wywołał ostatnio największe poruszenie! Weronika długo ukrywała brzuszek przed widzami - wszystko zmieniło się w sobotę 18 lutego 2023, kiedy opublikowała piosenkę "Ten jeden moment" w którym "ujawnia" ze swoim ukochanym Frizem (Karolem Wiśniewskim) zaokrąglony brzuszek.

Fani przebierali nogami ze szczęścia, a inni influencerzy tłumnie gratulowali. Wszyscy cieszyli się z radości Wersow, która od dawna mówiła, że czuje się gotowa do bycia mamą. Gratulacje na profilu złożyła między innymi: Andziaks (która występuje w nowym sezonie "Azja Express", DeynnCleo, Lil Masti (która sama jest obecnie w ciąży)Magda GesslerLexy i Marcin Dubiel. Liczba polubień pod zdjęciem na Instagramie przekroczyła ponad milion!

Reklama

Wersow i Friz podzielili się szczęśliwą nowiną! Poznali płeć dziecka

Karol i Weronika na najnowszym filmiku na kanale Wersow podzielili się emocjonującym momentem poznania płci ich pierwszego dziecka!

Weronika zaplanowała imprezę "gender reveal party", w której uczestniczyli znajomi youtuberów. Do luksusowego domu influencerów dziewczęta przyszły ubrane na różowo, a panowie na niebiesko. Goście głosowali na płeć dziecka wybierając klamerki w odpowiednim kolorze.

Przyszli młodzi rodzice wybierali też imię dla dziecka. Weronika przed kamerą wyznała, że czuje, że to będzie chłopiec: "Ja mam przeczucie, że to będzie chłopiec".

Po chwili też dodała, że chciałaby w przyszłości mieć więcej dzieci.

Wersow i Friz znają płeć dziecka. Podzielili się informacją z fanami!

Ostatecznie przeczucie zmyliło przyszłą mamę, ponieważ Weronika Sowa i Karol Wiśniewski spodziewają się dziewczynki! Weronika zażartowała, że była u dwóch wróżek, które powiedziały jej rok temu i dwa lata temu, że to będzie chłopiec.

Następnie młodzi rodzice odczytywali imiona, które wrzucili na karteczkach znajomi. Najbardziej Weronice podobały się imiona: Julia, Oliwia. Dodała też, że: "Tosia i Pola - to są moje takie dwa imiona". Z kolei Karolowi podobała się Alicja, Helenka i Wiktoria. 

Cały film zobaczycie na kanale Wersow.

Młodym rodzicom życzymy dużo zdrowia i szczęścia!

Zobacz też:

Wersow ma nową tapetę w telefonie. Polubiło ją niemal pół miliona osób

Friz porzuca karierę na YouTube, by latać śmigłowcem? Narzeczona się z niego śmieje!

Mini Majk rzucił Paulinę Kozłowską. Niepotrzebnie powiększała biust?

Wersow jest w ciąży! Posypały się gratulacje. "Będziesz wspaniałą mamą"

Ekipa tego nie doczekała. Gwiazda internetu ogłosiła zaręczyny. To będzie ślub roku?

Wersow ubolewa nad brakiem obecności Friza na bankietach. "Nie przyjeżdża ze mną"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz | Karol Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy