Reklama
Reklama

Wersow ma nową tapetę w telefonie. Polubiło ją niemal pół miliona osób

Wersow (26 l.) i Friz (27 l.) spodziewają się dziecka. Ponieważ długo to ukrywali, teraz nie mogą przestać dzielić się swoim szczęściem. Chętnie publikują fotki z ciążowym brzuszkiem oraz wrzucają filmy na Youtube. Fanom bardzo podoba się nowy content. Nowa sesja Wersow, Friza i psich przyjaciół od razu stała się hitem internetu!

Wersow i Friz ogłosili ciążę

Wersow i Friz ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. W swoim ostatnim filmie opublikowanym na YouTube (o tytule "JESTEM W CIĄŻY! *REAKCJE*") Weronika nie kryła wzruszenia i szczegółowo opowiedziała o tym, jak dowiedzieli się o nadejściu potomka. 

Wersow podzieliła się m.in. nagraniem testów ciążowych (było ich kilka, zanim wynik był jednoznaczny), radością po zyskaniu pewności oraz zabawnymi historiami z rodzicami Weroniki w roli głównej. Okazuje się, że mama Wersow (posłuchaj!) podejrzewała coś jeszcze zanim ta ogłosiła radosną nowinę.

Reklama

Wersow i Friz nie powiedzieli nikomu, nawet rodzicom

Para jak najdłużej chciała zachować informację o dziecku dla siebie. Wersow podzieliła się szczęściem jedynie z przyjaciółką i poprosiła Friza, by też wybrał tylko jednego przyjaciela, któremu zdradzi sekret. Przed pozostałymi informacja miała być ukrywana do momentu, aż brzuszek nie będzie możliwy do ukrycia. 

Dzięki temu zyskali czas na szczegółowe zaplanowanie tego, jak przekażą informację światu. Tak powstał kawałek "Ten jeden moment". W teledysku do piosenki Wersow zachwyciła brzuszkiem i tekstem, skupionym na wsparciu, jakim obdarzy malucha. 

Piosenka to nie wszystko. W poniedziałek przyszli rodzice pochwalili się zdjęciem rodzinnym, na którym zapozowali w niecodzienny sposób. Obejmują się na klęczkach. Towarzyszą im pieski, Chmurka i Burza.

"Rodzinka. To będzie nasza nowa tapeta na tel, po 2 latach czas na zmianę!" - napisali pod fotografią.

Zdjęcie Wersow komentowane przez gwiazdy

W komentarzach nie brakuje zachwytów. Spływają gratulacje od fanów oraz celebrytów. Miły komentarz zostawiła m.in. ekipa "Genzie", Lil Masti (która sama spodziewa się swojego pierwszego maleństwa) oraz Dziarma. 

Trzeba przyznać, że dla sław w ciąży ostatni czas jest bardzo dobry. Media skupione są teraz na przyszłych mamach - nie tylko Wersow i Lil Masti są w centrum zainteresowania. Popularnością cieszy się także ciąża Zuzanny Boruckiej czy tiktokerki Aleksandry @Alexyourcleenex. 

Życzymy, aby wszyscy przyszli rodzice (nie tylko Ci sławni) już niedługo przywitali na świecie swoje szczęśliwe, zdrowe i kochane pociechy!

Czytaj też:

Friz porzuca karierę na YouTube, by latać śmigłowcem? Narzeczona się z niego śmieje!

Mini Majk rzucił Paulinę Kozłowską. Niepotrzebnie powiększała biust?

Wersow jest w ciąży! Posypały się gratulacje. "Będziesz wspaniałą mamą"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz | Ekipa Friza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy