Reklama
Reklama

Lil Masti w ciąży. Influencerka pochwaliła uroczą sesją w social mediach

Lil Masti (33 l.) podzieliła się w social mediach zmysłową sesją, na której widać ciążowy brzuszek. Aniela Bogusz ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jej fani byli zachwyceni.

Aniela Bogusz jest aktywna w mediach społecznościowych od wielu lat. Na początku kariery pokazywała zdrowy tryb życia, a także zachęcała do chodzenia na siłownię. Później 33-latka wykreowała wizerunek SexMasterki, który towarzyszył jej przez kilka kolejnych lat. Następnie próbowała swoich sił jako wokalistka, jednak to w oktagonie znalazła swoje miejsce.

Lil Masti jakiś czas temu zrezygnowała ze sportów walki. Swoją decyzję motywowała tym, że chce, aby jej rodzina się powiększyła. Jej kontent w social mediach również stał się nieco inny. Aniela dodawała filmy, na których gotuje oraz dzieli się z obserwatorami przepisami na zdrowe i szybkie posiłki.

Reklama

Lil Masti ogłosiła, że jest w ciąży

Jak się okazuje plany Lil Masti o powiększeniu rodziny się ziściły. 33-latka parę godzin temu zamieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie z sesji ciążowej. Na fotografii widzimy Anielę w jasnoniebieskiej sukni. Wystaje spod niej okrągły brzuszek. Na pięknych obrazkach towarzyszy jej partner, który czule obejmuje ciężarną Bogusz.

Fani gratulują ciąży Lil Masti

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Anieli. Większość była zachwycona sensualną sesją ciążową. Inni z kolei przecierali oczy ze zdumienia. Większość jednak gratulowała i życzyła parze, aby ciąża przebiegła pomyślnie a dziecko urodziło się zdrowe.

Wśród komentarzy znaleźliśmy również ten od Mamy Ginekolog. Nicole Sochacki-Wójcicka napisała: "Miałam zaszczyt wiedzieć wcześniej. Gratulacje ponownie". Może to więc oznaczać, że ciążą Lil Masti opiekuje się popularna blogerka.

Narzeczony Lil Masti

Aniela Bogusz przez lata nie pokazywała swojego ukochanego. W 2020 roku postanowiła jednak, że koniec ukrywania. Jej narzeczonym jest Tomasz Woźniakowski, z którym od ponad 8 lat tworzy szczęśliwy związek.

To właśnie Tomasz miał z nią przygotowywać treści na youtube’owy kanał Sex Masterki. Ona nie chcąc zdradzać jego tożsamości, nazywała go Tygryskiem.

Zobacz też:

"Tygrysek zupełnie jak książę z Disneya!" Lil Masti pokazała narzeczonego

Aniela Bogusz czyli Lil Masti: Kiedyś handlowała swoimi używanymi stringami. Co robi dziś?
Te gwiazdy wiedzą, jak pozować do zdjęć w bikini. Poznaj ich triki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lil Masti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy