Reklama
Reklama

Ekipa tego nie doczekała. Gwiazda internetu ogłosiła zaręczyny. To będzie ślub roku?

Gdy Ekipa Friza rozpadła się pod koniec września zeszłego roku, jej fani przeżyli chwile grozy. Jak grom z jasnego nieba spadła na nich wieść o poważnym konflikcie w słynnej grupie influencerów. Aż sześcioro uczestników wypowiedziało umowy i poszło w swoją stronę. Nikt z ich grona nie spodziewał się, że zaledwie pół roku później jeden z celebrytów będzie świętował zaręczyny.

Ekipa: rozpad

Ekipa Friza od niemal pięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich nastolatków. Grupa przyjaciół składająca się z influencerów i youtuberów do jesieni zeszłego roku sprawiała wrażenie nieznicszczalnej. Niestety w październiku zupełnie niespodziewanie Patec, Tromba, Marcysia, Mini Majk, Murcix i Krzychu wydali oświadczenie, w którym ogłosili, dlaczego są zmuszeni rozstać się z Ekipą. Okazało się, że w firmie doszło do ogromnego nieporozumienia.

Reklama

"My także uwierzyliśmy w tę przyjaźń" - napisali na końcu swojego przejmującego oświadczenia młodzi influencerzy.

Jakiś czas później Tromba uchylił rąbka tajemnicy i wyznał, w jakich okolicznościach doszło do rozpadu zespołu. W rozmowie z Sylwestrem Wardęgą podczas FAME 16 CAGE powiedział, że przyczyną podjęcia tej niełatwej decyzji były nie tylko pieniądze, ale także słabnące zaufanie.

"Straciliśmy zaufanie do managementu i do tego wszystkiego. Między nami już nie było za bardzo vibe'u. Niektórzy myślą, że oddawaliśmy procent. (...) Trochę też chodzi o pieniądze, ale też o relacje. Pieniądze z relacjami się mieszają. Gorzej mi się z kimś zaczyna spędzać czas, rozmawiamy, ale to się nie naprawia. Otwierasz oczy na inne sprawy, bo jak komuś ufasz i jesteś z kimś przyjacielem, to pewnych rzeczy nie widzisz, bo wierzysz w to wszystko" - mówił wówczas Tromba.

Wygląda na to, że wszystko, co złe należy już do przeszłości, bowiem w życiu influencera szykują się spore zmiany. Na Instagramie podzielił się cudowną wiadomością. 

Ekipa tego nie doczekała

Mateusz Trąbka, znany w internecie jako trombabomba przekazał na Instagramie wspaniałą informację. Influencer zaręczył się z miłością swojego życia, Marcysią Ryskalą. Para opublikowała w sieci kilka wspólnych zdjęć, na których zapozowała prezentując imponujący pierścionek zaręczynowy. Ukochana otrzymała od narzeczonego nie lada błyskotkę. Pierścionek z pokaźnych rozmiarów kamieniem z pewnością kosztował fortunę. Z opisu zdjęcia dowiadujemy się, że Tromba przez długi czas planował ten dzień. Zależało mu na tym, aby zaręczyny były idealne pod każdym względem.

"Wszystko wyszło tak jak planowałem, jakoś w grudniu zacząłem realizować swoj misterny plan

wiele osób trzeba było zaangażować no i moja kochana o niczym nie wiedziała od początku do końca, a to było najważniejsze

trochę stresu, nie obyło się bez malutkich komplikacji ale to chyba zawsze tak jest, najważniejszy jest efekt końcowy który jak widzicie na powyższym zdjęciu jest najlepszy z najlepszych

w końcu Cię zabrałem na te wrotki o których od zawsze mówiłaś i chyba wybrałem odpowiedni moment [...]" - czytamy na Instagramie Mateusza Trąbki. 

W komentarzach od razu zaroiło się od gratulacji. Wszyscy internauci są zachwyceni tym, że już niebawem influencerzy staną na ślubnym kobiercu. Wielka szkoda, że Ekipa nie doczekała tego momentu. Pojawia się pytanie, czy Tromba zdecyduje się zaprosić Friza i Wersow na ceremonię...

Zobacz też:

Friz porzuca karierę na YouTube, by latać śmigłowcem? Narzeczona się z niego śmieje!

Mini Majk rzucił Paulinę Kozłowską. Niepotrzebnie powiększała biust?

Dziewczyna Mini Majka z Ekipy Friza powiększyła piersi. Paulina Kozłowska ma zaledwie 21 lat!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Entourage | Friz | Wersow
Reklama
Reklama
Reklama