Reklama
Reklama

Wersow przed laty została Miss! Wyglądała wtedy zupełnie inaczej!

Wersow (26 l.), czyli Weronika Sowa przebywa aktualnie na Bali, jednak mimo to specjalnie nastawiła budzik na 5 rano, by razem z widzami i swoim narzeczonym Karolem Frizem Wiśniewskim (27 l.) obejrzeć program Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego? Wystąpiła w nim i zdradziła kilka pikantnych szczegółów na temat swojego życia. Opowiedziała m.in. o otrzymaniu tytułu Miss Internetu!

Wersow na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała o samoakceptacji

Wersow poruszyła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego bardzo wiele tematów... o których zapomniała! Jak sama zauważyła na Instagramie, tak bardzo się stresowała występem, że gdy zbliżała się emisja, Weronika niewiele pamiętała już z rozmowy!  

Na szczęście Wersow może być spokojna, ponieważ u Kuby wypadła bardzo dobrze. Szczególnie że wypowiedziała się na ważne tematy i opowiedziała m.in. o samoakceptacji. 

Reklama

"Oj, przepaść. 10 lat temu nie wierzyłam w siebie i miałam bardzo dużo kompleksów. Głównie spowodowanych moim otoczeniem. Nie czułam się tak pewna siebie, jak teraz. Teraz, mimo że przybyło mi kilka kilogramów, czuję się najbardziej zgodna ze sobą". 

Wyjawiła, że aktualnie nie stosuje zabiegów estetycznych, ponieważ jest w ciąży, ale i bez tego dwa razy się zastanawia przed wybraniem specjalisty.

Kuba Wojewódzki pyta Wersow o wybory Miss Mielca 2015!

Kuba nie chciał zrezygnować z tematu urody i rzucił: 

"Ty w 2015 startowałaś w wyborach Miss...." 

"Ojej... tak, ale do tego namówił mnie mój dziadek Emil, który teraz nas ogląda". 

"Ty tam wglądasz inaczej. Tam jesteś wysoką brunetką". 

"Nie, wysoką to nie. Miałam tam takie szpilki, żeby dorównać tym wszystkim pięknym dziewczynom. Zostałam wtedy Miss Internetu. Już wtedy jakieś grono we mnie wierzyło! Oczywiście nie mogłam się porównywać z tymi pięknymi kandydatkami i sama im kibicowałam..." 

Sytuacja, do której nawiązuje Kuba to wybory Miss Mielca. Wersow została wtedy Miss Internetu. Od tamtego czasu Weronika przefarbowała włosy na blond, powiększyła usta, zdecydowała się na wypełniacze i przeszła operację powiększenia piersi. Wiele osób zwróciło uwagę, że wtedy Wersow nie przypominała aktualnej siebie. 

Friz wspiera Wersow. Oglądał z nią program Kuby Wojewódzkiego!

Friz bardzo wspiera ukochaną w stawianiu samodzielnych kroków ku wymarzonej karierze. Zachęcał widzów na InstaStories, by koniecznie obejrzeli program, ponieważ "Werce bardzo dobrze poszło". Choć aktualnie zajęty jest swoimi projektami, które także chętnie promuje, nie zapomniał o narzeczonej! 

Friz podzielił się na InstaStories również screenem ekranu, będącym dowodem na to, że razem z ukochaną oglądali program Wojewódzkiego. On - z domu, ona z Bali. Bardzo możliwe, że po jej powrocie nastanie czas wielkiego świętowania!

Czytaj też:

Wersow i Friz przekazali cudowne wieści! Nie ukrywają już prawdy o ciąży i płci dziecka

Wersow ubolewa nad brakiem obecności Friza na bankietach. "Nie przyjeżdża ze mną"

Ekipa tego nie doczekała. Gwiazda internetu ogłosiła zaręczyny. To będzie ślub roku?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy