Reklama
Reklama

Waldemar z "Rolnika" komentuje aferę w programie. Zapowiada, że ujawni prawdę

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" wzbudza najwięcej kontrowersji spośród wszystkich uczestników tej edycji show. Rolnik nie zamierza milczeć. Na swoim kanale w mediach społecznościowych chętnie dyskutuje z widzami. Właśnie zapowiedział ujawnienie prawdy, o tym, co się u niego dzieje.

"Rolnik szuka żony" to bardzo emocjonujący program, co przyznają widzowie tej edycji. Właśnie wybuchła afera u Ani, która dowiedziała się, że jej faworyt rozstał się z długoletnią narzeczoną zaledwie dwa dni przed przyjazdem do niejAgnieszka z kolei odkryła prawdę o Irku, który nie dość, że brał udział już w czterech programach randkowych, to całkiem niedawno był na kolacji ze znaną aktorką. Najwięcej jednak dzieje się na gospodarstwie Waldemara.

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Kolejne afery u Waldemara

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10"pożegnał się w ostatnim odcinku z Anią. Kobieta na odchodne pokazała brak klasy i oczerniła swoje kontrkandydatki. Pod wpływem rozmowy z nią rolnik prawdopodobnie zmieni zdanie co do swojej faworytki Ewy. Coraz przychylniej spogląda na Dorotę.

Wcześniej Waldemar naraził się produkcji. Odkryto, że poza programem rolnik poznał inną kobietę i z nią romansuje. Został zatem zmuszony do tego, by na oczach widzów zerwać z tajemnicza nieznajomą. Fakt, że Waldemar bez większych problemów, czy rozterek posłuchał polecenia reżysera, wywołał wśród widzów falę niechęci do bohatera show

"Rolnik szuka żony 10". Waldek gromadzi fanów

Od tego czasu Waldemar często tłumaczy się w mediach ze swojej decyzji. Rolnik wzbudza wiele kontrowersji, ale tym samym wzrasta jego popularność. On sam chętnie z niej korzysta i podsyca zainteresowanie.

"Dziękuję, kochani. Jest was już cztery tysiące. Cieszy mnie, że jesteście na moim profilu i śledzicie tak licznie, co się u mnie dzieje" — zaczął Waldemar.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" zapowiedział, że podzieli się z fanami radosnymi wieściami. Zaznaczył, że w jego życiu ostatnio dzieje się wiele dobrego. W najbliższym czasie zamierza zdradzić, co go tak cieszy.

"Same dobre rzeczy się u mnie dzieją, uśmiech, siłę, wiarę, wytrwałość daje mi fakt, że jesteście ze mną. Na moim profilu chętnie dzielę się moimi pasjami, pracą, a i przyjdzie moment, że zobaczycie, wkrótce z jakiego powodu jestem tak bardzo szczęśliwy, radosny i spełniony. Przy osiągnięciu pięciu tysięcy wstawię próbkę mojego szczęścia" — wyjaśnił.

Jak myślicie, co takiego zamierza ujawnić Waldemar?

Zobacz też:

Najgorsza randka w "Rolniku". Widzowie nie mieli litości dla kandydatki Waldemara

Waldemar przerwał milczenie. Ciąg dalszy afery w "Rolnik szuka żony"

Tak mieszka Waldemar z Rolnika. Jest pasjonatem kina lat 80.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy