Reklama
Reklama

Stylizacja Agaty Dudy poruszyła nawet brytyjską ekspertkę. Nie pozostawiła złudzeń

Strój i fryzura Agaty Dudy (51 l.) z sobotniego "Narodowego Czytania" zachęciły internautów do gorących dyskusji. Co na temat stylizacji uważa zagraniczna znawczyni? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Agata Duda tematem dyskusji. Stylizacja i włosy zrobiły wrażenie

Podczas sobotniego wydarzenia, które miało miejsce w Ogrodzie Saskim, uwagę na sobie skupiał nie tylko Andrzej Duda. U jego boku stanęła Agata Duda, która eleganckim strojem szybko zachwyciła pewną grupę odbiorców. Pierwsza dama podczas "Narodowego Czytania" postawiła na kremową, zwiewną sukienkę z czarnymi elementami. 

Znany tabloid postanowił zapytać brytyjską ekspertkę, co sądzi na temat stylizacji. Jej zdanie może niektórych zszokować.

Reklama

Agata Duda zdaniem brytyjskiej ekspertki. "Wyrafinowany wygląd"

"Agata wygląda pozytywnie w wielowarstwowej sukience w kremowym kolorze. Prosty, ale klasyczny look z ciekawym akcentem na kokardce. Dekolt zachował młodzieńczy, a jednocześnie wyrafinowany wygląd" - podsumowała dla Pudelka Natalie Courtois, znana brytyjska ekspertka.

Plotek zapytał też o zdanie swojego wewnętrznego redaktora i stylistę fryzur w jednym. Okazuje się, że Agata Duda zauważyła potencjał w zupełnie innej fryzurze niż ta, do której przyzwyczaiła obywateli przez ostatnie lata.

"Wyraźnie widać, że Agata Duda zmierza ku dłuższym włosom. Jej fryzura w końcu nabiera bardziej nowoczesnej formy. Jasny kolor doskonale pasuje do nowej długości i świetnie współgra z urodą Agaty Dudy. Jeszcze kilka centymetrów zapuszczania i będzie naprawdę dobrze. Pierwsza Dama będzie wyglądać zdecydowanie lepiej w prostym bobie niż krótkiej, mocno wylakierowanej fryzurze, którą nosiła przez lata" - wyjawił.

Agata Duda będzie musiała zadbać o włosy? Pielęgnacja ważna szczególnie latem

Na temat włosów wypowiadała się również kreatorka wizerunku Ewa Rubasińska. Podczas rozmowy z "Faktem" uznała, że nowy wygląd odmładza pierwszą damę, a do tego jej rysy twarzy nabrały miękkości i delikatności.

"Przy tak jasnym blondzie trzeba jednak pamiętać o skrupulatnej pielęgnacji. Szczególnie latem. Na rozjaśnione włosy trzeba nakładać nie tylko odżywki nawilżające włókna włosa, ale też preparaty z filtrami przeciwsłonecznymi. Mocne słońce potrafi wyrządzić rozjaśnionym włosom naprawdę wielkie szkody" - specjalistka zwróciła uwagę, na co Agata Duda musi uważać, jeśli ma zamiar pozostać przy tym kolorze.

Agata Duda chce zmienić swoje życie? Nie ma powodów do obaw

Niektórzy uznali, że może pierwsza dama planuje zmienić swoje życie i dlatego wygląd nagle zaczął odgrywać tak ważną rolę w jej codzienności. Wszak panuje przekonanie, że kiedy kobieta podejmuje się zmian, to coś zawsze... zrobi z włosami.

W głośno komentowanej książce "Kulisy PiS" padły słowa, które zaprzeczają takim plotkom - przynajmniej jeśli chodzi o rzekome zmiany w relacji łączącej prezydenta i Agatę Dudę.

Zdaniem byłego współpracownika prezydenta o jakimkolwiek kryzysie w małżeństwie Dudów nie może być nawet mowy. Owszem, zdarzają się pojedyncze spięcia, ale tak jest w każdym związku. Co więcej, oboje podobno darzą się dużym zaufaniem i często konsultują się ze sobą.

Czytaj też:

Znany muzyk bez litości uderza w Andrzeja Dudę. Nie chce nawet podać mu ręki

Andrzej Duda naprawdę to zrobił i zadziwił internautów. Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

Agata Duda odsłoniła dekolt. W takim stroju jeszcze nie występowała. Ekspertka zabrała głos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy