Reklama
Reklama

Andrzej Duda naprawdę to zrobił i zadziwił internautów. Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

Andrzej Duda zdecydował się ostatnio na bardzo zaskakujące i zupełnie nieoczekiwane posunięcie. 51-letni polityk opublikował bowiem na swoim oficjalnym instagramowym profilu swoje prywatne zdjęcia. Na jednym z nich prezydent RP pozuje w... sportowej bluzie i słuchawkami w uszach.

Andrzej Duda w ogniu krytyki

Andrzej Duda już od czasów swojej pierwszej kadencji budzi w wyborcach bardzo mieszane uczucia, czego przykładem był krytyczny i mało dyplomatyczny wpis Jakuba Żulczyka, z powodu którego pisarz stanął przed sądem za obrazę głowy państwa. Choć wymiar sprawiedliwości orzekł, że prozaik nie popełnił przestępstwa, sprawa odbiła się w rodzimych mediach szerokim echem.

Reklama

Ostatnio 51-letni polityk znów znalazł się pod ostrzałem ze strony przedstawiciela świata kultury. Negatywną opinię na temat prezydenta wygłosił także John Porter. Słynny muzyk nie kryje rozgoryczenia faktem, że mimo spełnienia wszystkich formalności, wciąż nie otrzymał polskiego obywatelstwa. W związku z tym opublikował w social mediach dosadny komentarz, w którym za niedopatrzenia oberwało się nie tylko urzędnikom, ale też samemu Andrzejowi Dudzie.

Andrzej Duda publikuje prywatne zdjęcia

Nie ze wszystkimi gwiazdami show-biznesu głowa państwa ma jednak na pieńku. Niedawno wyszło na jaw, że Andrzej Duda jest wielkim fanem... Roksany Węgiel. Wszystko wyszło na jaw, gdy internauci odkryli, że polityk bardzo często reaguje na nowe posty, które piosenkarka umieszcza na swoim profilu.

Możliwe, że w ten sposób robi lekki ukłon w stronę nieco młodszych wyborców. Ostatnio znów zdecydował się na podobny gest i udostępnił w sieci swoje prywatne zdjęcia. Na instagramowym koncie prezydenta pojawiły się dwie fotografie, na których można zobaczyć, jak polityk spędza czas "po godzinach".

Na jednej z nich widzimy głowę państwa na tle Kapliczka Bulandy ustawiona na szczycie Jaworzyny Kamienickiej w Gorcach, która na początku ubiegłego stulecia została ufundowana przez słynnego bacę Tomasza Chlipałę, zwanego Bulandą.

Andrzej Duda w bluzie i słuchawkach

Z wcześniejszego wpisu Andrzeja Dudy dowiadujemy się także, że 51-letni polityk uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i z pasją oddaje się aktywnościom fizycznym. Jak można wywnioskować z dodanego do zdjęcia opisu, prezydent w wolnych chwilach stawia przede wszystkim na bieganie.

"Każda chwila aktywności sportowej jest cenna" - czytamy pod selfie, na którym głowa państwa pozuje w sportowej bluzie i słuchawkami w uszach.

To pierwszy raz, gdy polityk zdecydował się zaprezentować w social mediach swoje prywatne zdjęcia. Spodziewaliście się zobaczyć prezydenta w takim wydaniu?

Zobacz też:

Andrzej Duda staje w obronie Roksany Węgiel? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał 

Andrzej Duda pod ostrzałem znanego muzyka. John Porter zniesmaczony

Agata Duda w sukience z głębokim dekoltem. Duża wpadka prezydentowej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy