Reklama
Reklama
Tylko u nas

Strip Talk z Izą Janachowską. Znamy finał afery z Pauliną Smaszcz [POMPONIK EXCLUSIVE]

Izabela Janachowska już za chwilę powróci na ekrany telewizji Polsat z nowym sezonem "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Przy okazji rozmowy z Pomponikiem, w podcaście Damiana Glinki "Strip Talk" Iza wyjawiła nam tajemnicę finału wielkiej afery z Pauliną Smaszcz. Ekspertka ślubna odpowiedziała też na pytanie, czy wszyscy spotkali się w sądzie.

Izabela Janachowska w podcaście Pomponika

Izabela Janachowska była gościem podcastu Damiana Glinki dla Pomponika. Tylko u nas wyznała, jaki okazał się finał afery, którą rozpętała "Kobieta Petarda", czyli Paulina Smaszcz. Przypomnijmy, o co kłóciły się celebrytki i komentowała to cała Polska.

Paulina Smaszcz zaatakowała Izabelę Janachowską. Ta nie pozostała jej dłużna

Paulina Smaszcz w czasie największej afery związanej z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim nie omieszkała też krytykować innych osób. Na jej celowniku wówczas znalazła się Izabela Janachowska i Iwona Pavlović. "Kobieta petarda" była oburzona faktem, że jurorka i prezenterka "Tańca z Gwiazdami" komentują życie prywatne innych osób, podczas gdy... "same rozbiły małżeństwa". Izabela Janachowska powiedziała jedynie, że: "jak ktoś jest szczęśliwy, to nikogo nie atakuje". To zdanie wystarczyło, aby "kobieta petarda" się odpaliła na całego! Jak możecie się domyślać, potem już było tylko gorzej.

Reklama

Janachowska nie pozostała dłużna i udostępniła prywatną wiadomość od Pauliny Smaszcz. Z konwersacji wyraźnie wynikało, że była żona Kurzajewskiego chciała poznać interesującego mężczyznę z otoczenia Krzysztof Jabłońskiego [męża Izabeli - przyp. red]. Następnie zaczęły się przepychanki słowne, w które został też wciągnięty syn Izabeli i Krzysztofa, Krisek.

Wyglądało na to, że historia skończy się w sądzie, bo Krzysztof Jabłoński pogroził Smaszcz prawnikami i żądał sprostowania słów Pauliny. Teraz wiemy, jaki jest finał afery z "Kobietą Petardą".

Afera Janachowskiej i Smaszcz. Znamy finał wielkiej kłótni na całą Polskę

W rozmowie z Damianem Glinką, Izabela Janachowska wyznała, czy cała trójka (Paulina, Iza i Krzysztof) spotkali się w sądzie i wyciągnęli konsekwencje pomówień w internecie. 

Jak się okazuje... Iza postanowiła odpuścić "Petardzie" i czas poświęcony na tułanie się po sądach wolała przeznaczyć dla rodziny. Dlaczego Janachowska nie pozwała ostatecznie Smaszcz?

"Bo ona udowodniła, że jej słowa nie mają żadnego znaczenia. Więc jej przeprosiny też nie miałyby dla mnie żadnego znaczenia. Najbardziej to, co nas zdenerwowało to to, że to uderzyło w nasze dziecko. Natomiast stwierdziliśmy, że szkoda zachodu, szkoda naszego czasu, naszego życia, zdrowia, energii. Sądy zawsze zabierają ci czas, to są nerwy... Po co?!" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem Iza.

Co więcej, zamiast oficjalnych przeprosin był też plan, aby Smaszcz odpowiedziała za swoje słowa w postaci kary finansowej. Jednak tutaj też mógłby być pewien problem.

"Miałam taki pomysł, żeby może chociaż odczuła to finansowo, żeby pieniądze przeznaczyła na cel charytatywny. Ale mam takie poczucie, że nie ma z kogo nawet ściągnąć tych pieniędzy. Sztuka dla sztuki? Szkoda czasu" - dodała Izabela w naszej rozmowie.

Ostatecznie Izabela Janachowska nie wierzy [ani nie liczy - przyp red.] na słowo przeprosin: "Na nic nie liczę".

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" od 3 września w Polsacie

 "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej"  wraca na antenę Polsatu od 3 września. Ekspertka ślubna będzie pomagać młodym parom w przygotowaniach do ich ślubu i wesela.

Nie zabraknie łez szczęścia i smutku.  W nowej formule programu poznamy życiowe historie par, które zdecydowały się na to, by stanąć na ślubnym kobiercu. Dowiemy się, co połączyło zakochanych, z jakimi problemami musieli się mierzyć oraz jak pragną świętować ten wyjątkowy moment. Iza zajmie się nie tylko przygotowaniami uroczystości wspólnie z ekspertami. Zaprosi również gwiazdy, które sprawią, że uczestnicy programu będą wspominać ten dzień z przyspieszonym biciem serca. Dla każdej z par zorganizują wyjątkową niespodziankę, która będzie spełnieniem ich marzeń.

Nowy sezon programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" zobaczycie w niedziele od 3 września o 17:40 w Polsacie.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama