Reklama
Reklama

Janachowska w trudnej sytuacji. Te sceny łapią za serce

Izabela Janachowska już nieraz pomogła wyczarować niezwykły ślub parom, dla których zorganizowanie tego wyjątkowego dnia było wręcz nieosiągalne. Tym razem "Ślubne pogotowi Izabeli Janachowskiej" zmierzy się z niezwykle trudną sytuacją rodzinną panny młodej.

Izabela Janachowska wraz z zespołem ekspertów ponownie wyrusza na pomoc zakochanym parom, które próbują spełnić swoje marzenie o ślubie. Bohaterowie kolejnego sezonu "Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej" napotykają różne przeszkody w przygotowaniach tego długo wyczekiwanego dnia. W jaki sposób pomoże im gospodyni programu?

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Panna młoda skonfliktowana z matką

Agnieszka ma za sobą wiele trudnych, życiowych doświadczeń i już nieraz musiała zmagać się ze skomplikowanymi relacjami rodzinnymi. Początkowo jej ojciec nie popierał związku z Marcinem. Gdy jednak przekonał się jak wspaniałym partnerem jest wybranek córki, zaakceptował jej decyzję i teraz z dumą poprowadzi ją do ołtarza.

Reklama

Niestety, zupełnie inaczej wyglądają stosunki panny młodej z mamą. Kobieta nie pojawi się na weselu. Zapytana przez Janachowską Agnieszka przyznała, że nawet nie zaprosiła matki.

"Nie chcę źle mówić o mamie, bo to moja mama, ale uważam, że nie powinno jej być na ślubie" - powiedziała z przekonaniem.

Dlaczego nie będzie towarzyszyć Agnieszce w tym ważnym dla niej dniu? Zobaczcie przedpremierowy fragment z 1. odcinka 2. sezonu "Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej!

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Rusza nowy sezon

Izabela Janachowskiej znów rusza w Polskę, aby niczym dobra wróżka wyczarować bajeczne wesela. W drugim sezonie "Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej" Różowy Wedding Bus odwiedzi osiem par. Tak jak poprzednio Izabeli towarzyszyć będzie grono ekspertów, którzy pomogą zrealizować pragnienia uczestników programu o wymarzonym weselu.

Narzeczeni podzielą się z widzami swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W nowej formule programu poznamy życiowe historie par, które zdecydowały się na to, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Widzowie dowiedzą się, co połączyło zakochanych, z jakimi problemami musieli się mierzyć oraz jak pragną świętować ten wyjątkowy moment.

Nowe odcinki programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" w niedzielę od 3 września o godzinie 17:40 w Polsacie!

Zobacz też:

Izabela Janachowska pozuje z synkiem. Fani: "Ale podobny do taty!"

Janachowska zobaczyła wygibasy Lewandowskich na ślubie i... niespodziewane słowa milionerki

Izabela Janachowska pomoże kolejnym przyszłym parom młodym. Casting do "Ślubnego pogotowia" trwa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy