Reklama

Reklama

Reklama

Smaszcz dobitnie o Pavlović i Janachowskiej. Padły mocne słowa. "Rozbiły małżeństwa. Co to są za ekspertki?"

Paulina Smaszcz (49 l.) nie zamierza dawać za wygraną. Po niedługiej przerwie w wypowiedziach na temat życia osobistego Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, „kobieta petarda” znów przystąpiła do ataku. Tym razem oberwało się Iwonie Pavlović i Izabeli Janachowskiej. Celebrytka oskarża je m.in. o rozbicie małżeństw. Padły skandaliczne słowa.

Paulina Smaszcz znów atakuje

Paulina Smaszcz już co najmniej kilkakrotnie wyznała, że została dotkliwie zraniona. Była żona Macieja Kurzajewskiego wiele razy żaliła się w mediach, że ich małżeństwo było dalekie od doskonałości. Smaszcz miała nie otrzymywać od męża wsparcia, którego potrzebowała, a gdy ciężko zachorowała również dotąd bliscy ludzie się od niej odwrócili. Ostatecznie ich związek się rozpadł.

Reklama

Dziś nie jest tajemnicą, że już od wielu miesięcy między Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek rozwijało się uczucie. Para nie chciała jednak ujawniać swojego romansu. Bardzo prawdopodobne, że powodem życia w ukryciu był trwający wówczas rozwód gwiazdy "M jak Miłość" z Marcinem Hakielem. Bardzo możliwe, że nadal nie znalibyśmy prawdy, gdyby para prezenterów "Pytania na śniadanie" nie została przyparta do muru przez Paulinę Smaszcz. To właśnie za sprawą złośliwych komentarzy byłej żony Macieja Kurzajewskiego, on sam i jego nowa wybranka zdecydowali się ujawnić swój romans. 

Później w mediach rozpętała się burza, gdy Paulina Smaszcz zaczęła ujawniać więcej faktów na temat swojego nieudanego małżeństwa z Kurzajewskim oraz tego, jak była przez niego traktowana. Wygląda na to, że "kobieta petarda" jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w tej sprawie. W podcaście Anny Zejdler "Porażka, czyli sukces" pośrednio odniosła się do tego, że romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego doprowadził do rozbicia dwóch małżeństw. Za przykład posłużyły jej inne celebrytki. 

Paulina Smaszcz ubliża Pavlović i Janachowskiej

Paulina Smaszcz nieustannie zaskakuje internautów swoją odwagą do głoszenia bezkompromisowych poglądów. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie ukrywa, że po zranieniu, którego doznała w małżeństwie, z wielką niechęcią patrzy na wszystkie kobiety, które rozbijają związki. Podczas wywiadu udzielonego Annie Zejdler w podcaście "Porażka, czyli sukces", Paulina Smaszcz wyraziła swoje zdanie na temat komentowania jej wyborów przez osoby publiczne. Przy okazji powiedziała parę dosadnych słów o Iwonie Pavlović i Izabeli Janachowskiej

"Kobieta petarda" jest oburzona faktem, że jurorka i prezenterka "Tańca z Gwiazdami" pozwalają sobie na komentowanie jej życia osobistego, podczas gdy same doprowadziły do zakończenia dwóch małżeństw. Paulina Smaszcz wypomniała Iwonie Pavlović, że zniszczyła rodzinne szczęście aż trojgu dzieci i insynuowała, że Izabela Janachowska celowo zaszła w ciążę z majętnym mężczyzną. 

Jej zdaniem współcześnie coraz trudniej jest o prawdziwych ekspertów, a wydarzenia w sieci są najczęściej komentowane przez osoby, które są popularne, ale wcale nie powinny być uznawane za autorytety. Te śmiałe wypowiedzi doczekały się błyskawicznej reakcji ze strony Izabeli Janachowskiej. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" nie miała litości dla byłej żony Kurzajewskiego. Przypomniała m.in. wstydliwe wiadomości, które od niej otrzymywała. 

Zobacz też:

Kiedyś był gwiazdą "Rolnik szuka żony". Dziś zalega bankom ponad milion złotych!

Jarosław Jakimowicz był mężem Joanny Sarapaty. Kim są pozostałe partnerki i obecna żona prezentera TVP?

Karol III nie jest ojcem księcia Harry'ego? Meghan Markle namawia męża na test DNA

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy