Reklama
Reklama

Najpierw Kurzajewski z Cichopek, a teraz... Paulina Smaszcz dała do wiwatu Kaczyńskiemu!

Paulina Smaszcz nie bierze jeńców. Była żona Maćka Kurzajewskiego zamieściła w sieci kolejny wstrząsający wpis, który skierowała tym razem pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. Poszło o jego wypowiedź na temat Polek, które mają ponoć "pić tyle samo, co mężczyźni", dlatego mają problemy zachodzeniem w ciążę.

Niedawna wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego wywołała ogólnonarodowe oburzenie i sprowokowała wiele znanych gwiazd do zabrania głosu. 

Prezesowi PiS ostro odpowiedziała m.in. Kinga Rusin, która nazwała go "starym dziadem". Potem równie mocny wpis zamieściła Anna Lewandowska, wyjawiając przy okazji, że sama poroniła.

Reklama

Przypomnijmy, że Kaczyński stwierdził, że Polki m.in. z powodu "dawania w szyję" nie zachodzą w ciążę...

"Jeżeli się utrzyma taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo, co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie. Pamiętajcie, że mężczyzna, żeby popaść w alkoholizm, to musi pić nadmiernie przez 20 lat, przeciętnie, bo jeden dłużej, drugi krócej. To zależy od cech osobniczych, a kobieta tylko dwa. Ja nie jestem zwolennikiem bardzo wczesnego macierzyństwa, bo kobieta też musi dojrzeć do tego, żeby być dobrą matką, ale jak do 25. roku życia daje w szyję, no to..." - stwierdził prezes PiS. 

Paulina Smaszcz odpowiada Kaczyńskiemu

Teraz odpowiedzieć mu postanowiła była żona Maćka Kurzajewskiego, która wprost stwierdziła, że Kaczyński "nienawidzi kobiet".

"Jakie masz prawo wypowiadać się na temat kobiet, jeśli nią nie jesteś?! Nawet z żadną kobietą nigdy nie byłeś?! Z żadną nie żyłeś?! Żadną się nie opiekowałeś!? Jakie masz prawo wypowiadać się na temat Matek, jeśli sam nie masz dzieci?! Jakie masz prawo oceniać decyzje na temat rodzicielstwa, jak sam nie byłeś rodzicem i nigdy nie dowiedziałeś się, co oznacza odpowiedzialność i miłość rodzicielska?!" - oburzała się Paulina. 

Potem wyjawiła, co tak naprawdę przyczynia się do spadku dzietności w naszym kraju:

"Jarosławie Kaczyński, a wziął pan pod uwagę, że młode kobiety w tym kraju mogą nie chcieć być matkami, bo ten kraj nie sprzyja ich rozwojowi, zarobkom, bezpieczeństwu, stabilności?! Umowy śmieciowe, wciąż na tych samych stanowiskach zarabiają mniej niż mężczyźni, brak możliwości wzięcia z partnerem kredytu na mieszkanie, bo ledwo wiążą koniec z końcem. Polityka państwa i Kościoła nie pozwala młodym ludziom korzystać z młodości i szczęścia" - stwierdziła. 

Paulina Smaszcz: Jestem Mamą dwóch synów. Troje mi umarło

Na koniec podzieliła się własnymi przeżyciami sprzed lat. Okazuje się, że Paulina straciła aż trzy ciążę i nie miało to żadnego związku z nadużywaniem przez nią alkoholu!

"Jestem Mamą dwóch synów. Troje mi umarło, ale czuję się ich Mamą i nadal nią będę. Nigdy nie dawałam w szyję. Całe życie od 16 roku ciężko pracuję, pomagając też innym, ile mogłam. Nie jestem Mamą idealną, ale najlepszą, jaką umiem być i wciąż nią będę" - podsumowała Smaszcz.

Zobacz też:

Kasia Cichopek z dziećmi w drodze na fitness. Mina syna mówi wszystko

Maciej Kurzajewski i Cichopek zamienili życie Hakiela w koszmar. Znajoma wyjawiła, co widziała

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski żyją w grzechu. A tu sensacja o przygotowaniach do sakramentu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy