Reklama
Reklama

Anna Lewandowska poroniła. Szczere wyznanie żony "Lewego"

Anna Lewandowska sprowokowana ostatnimi wypowiedziami Jarosława Kaczyńskiego zamieściła w sieci odważny post, w którym przyznała, że jej droga do macierzyństwa nie była prosta - straciła jedną z ciąż.

Anna Lewandowska przynała, że poroniła ciążę

Anna Lewandowska wraz Robertem Lewandowskim są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Wychowują dwie córki Klarę i Laurę. Teraz dopiero trenerka zdobyła się na wyznanie, że nie wszystko układało się idealnie. Lewandowska przyznała, że poroniła ciążę.

Do wyznania skłoniła trenerkę wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego na temat demografii w Polsce. Choć żona "Lewego" stroni zwykle od polityki i nie ujawnia swych sympatii, to tym razem nie wytrzymała. W poście zamieszczonym na Instagramie ostro zaatakowała polityków, którzy wypowiadają się na temat macierzyństwa.

Reklama

"DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast dostrzegać realne problemy. Jako kobieta i matka czuję się bardzo dotknięta ostatnimi wypowiedziami. Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia" - pisze Lewandowska. 

Dalej Anna Lewandowska przytacza dane, z których wynika, że macierzyństwo, to nie zawsze tylko wybór kobiety. Wiele Polek zmaga się z poważnymi problemami, z powodu których zostanie matką nie jest możliwe.

"Według statystyk co piąta para w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko. Stres, problemy ze zdrowiem czy z hormonami powodują, że nie tylko zajście w ciąże jest problemem, ale również jej utrzymanie. Nie oceniajmy zatem kobiet, które często w ciszy, walczą wszelkimi sposobami i środkami, aby na teście ciążowym zobaczyć upragnione dwie kreski..." - napisała w mediach społecznościowych Lewandowska.

Anna Lewandowska nigdy nie ujawniała takich szczegółów ze swojego życia. Trenerka od wielu lat motywuje Polki do prowadzenia zdrowego stylu życia i dla wielu jest inspiracją. Jej post odbije się zapewne szerokim echem w mediach.

Zobacz też:

Anna Lewandowska bawi się wśród zagranicznych przyjaciółek. Już nie pilnuje diety

Lewandowska zaprzyjaźniła się z inną WAG Barcelony. Tak spędzały czas przed meczem. Mają wiele wspólnego!

Anna Lewandowska rozprawia, o tym jak radzi sobie z życiem. "Odklejka na poziomie"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | Jarosław Kaczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy