Reklama
Reklama

Smukłe nóżki Krzysztofa Ibisza w nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Będzie sensacja!

Krzysztof Ibisz na wielkie szanse na wygraną 18. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najnowszym odcinku, który będzie można obejrzeć już w piątek 10 marca o godzinie 20:05 w Polsacie przemiana dziennikarza i prezentera wywoła największy szok. A wiecie, co jest najlepsze? Krzysztof Ibisz świetnie się przy tym bawił!

Krzysztof Ibisz w nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie te nóżki!

Krzysztof Ibisz prowadził w Polsacie wszelkie możliwe programy, teleturnieje i talent-show. Niektórzy pamiętają prezentera jeszcze z czasów słynnego "Baru", gdzie pierwszy raz szerszej publiczności pojawiła się Doda, a także kultowego programu "Awantura o kasę". Jak wszyscy dobrze wiemy, Krzysztof Ibisz młodnieje z wiekiem, dlatego świetna forma jest wielkim atutem podczas przygotowywania się do występu w 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Krzysztof Ibisz w nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako drag queen!

W najnowszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który zostanie wyemitowany w piątek 10 marca o godzinie 20:05, Krzysztof Ibisz wcieli się w postać... drag queen! Na scenie będziecie mogli obejrzeć występ Verki Serduchki, ukraińskiego piosenkarza, aktora komediowego i drag queen. 

Osoba na scenie zupełnie nie przypomina naszego prezentera? A jednak to był Krzysztof Ibisz. Na taki występ nikt jednak nie był przygotowany. Piosenka "Dancing Lasha Tumbai" zelektryzowała wszystkich. 

Smukłe nóżki Krzysztofa Ibisza w nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Już w pierwszym odcinku prezenter zdobył uznanie widzów i jurorów - zaśpiewał wówczas utwór "Uważaj na niego" jako Maciej Maleńczuk. Paweł Domagała jako juror nie wytrzymał i wyznał prezenterowi miłość!

"Cieszę, że żyję w tych samych czasach co Krzysztof Ibisz. Jestem zachwycony, chciałem zrobić coming out i przyznać publicznie, że kocham Krzysztofa za dystans. Wierzcie mi, że nikt w polskim show-biznesie nie ma do siebie takiego dystansu jak on" - podsumował Paweł Domagała.       

Z kolei w zapowiedzi nowego odcinka możemy usłyszeć z ust jurorki Małgorzaty Walewskiej: "Ja nie mogę uwierzyć w to co widzę!".

Pełny występ Krzysztofa Ibisza zobaczycie w w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w piątek 10 marca o godzinie 20:05 w Polsacie!

Zobacz też:

Wielka sensacja w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po występie Krzysztofa Ibisza wszyscy zaniemówili

Krzysztof Ibisz kończy 58 lat! Tak się zmieniał... ale czy na pewno się zmieniał?!

Stramowski, Kamińska, Kołeczek  na konferencji prasowej 18 edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Julia Kamińska o Krzysztofie Ibiszu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czym jej zaimponował?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy