Reklama
Reklama

Julia Kamińska o Krzysztofie Ibiszu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czym jej zaimponował?

Julia Kamińska i Krzysztof Ibisz to dwójka gwiazd, która weźmie udział w osiemnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka komentuje spotkanie z ekipą show i ocenia, kto na razie najlepiej podchodzi do wyzwania. Julia Kamińska opowiada także, dlaczego będzie czerpać inspirację akurat z prezentera Polsatu.

Julia Kamińska - artystka wielu talentów

Julia Kamińska urodziła się w Gdańsku, gdzie skończyła germanistykę na tamtejszym uniwersytecie. Popularność zyskała dzięki tytułowej roli w serialu "Brzydula". Zagrała główną postać w filmie "Narzeczony na niby" u boku Piotra Stramowskiego. Nie tylko dała się poznać od strony aktorskiej, na swoim koncie ma wiele ról dubbingowych. Jest także autorką scenariuszy i wokalistką. W 2022 roku wydała singiel "Żal mi", który nagrała w duecie ze Skubasem.

Nowe wyzwanie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Aktorka weźmie udział w osiemnastej edycji muzycznego programu, w którym co tydzień widzowie będą ją oglądać w rolach przeróżnych gwiazd. Julia Kamińska zdaje sobie sprawę, że czeka ją ciężka praca, a niektóre wyzwania będą niezwykle trudne: "W kontekście tego programu mogę powiedzieć, że boję się mężczyzn, bo wiem, że na pewno będę miała do wykonania zadanie, w którym będę musiała się wcielić w mężczyznę, a mój głos jest dość wysoki, delikatny i boję się, czy podołam, ale dam z siebie wszystko" - mówiła w rozmowie z naszym reporterem Damianem Glinką.

Reklama

Już zgrana grupa

W ósemce uczestników 18. edycji znaleźli się Natalia Janoszek, Krzysztof Ibisz, Piotr Stramowski, Daria, Oskar Cyms, Katarzyna Kołeczek i wyłoniony z castingu Daniel Jaroszek. Po pierwszych spotkaniach z nimi Julia Kamińska podkreśla, że tworzą dobrze dobraną grupę: "Bardzo fajny zespół. Mam wrażenie, że "kliknęło" od samego początku i wszyscy się bardzo lubimy" - opowiada.

Krzysztof Ibisz to prezenter Polsatu z odpowiednim podejściem

Każdy uczestnik to inne doświadczenia i umiejętności, a także inne podejście do programu Polsatu. Gwiazda szczególnie chwali postawę Krzysztofa Ibisza. Choć jego udział w programie może być zaskoczeniem dla fanów stacji, aktorka zapewnia, że odnajdzie się on na scenie show: "Stresujemy się wszyscy poza Krzysztofem. Jest bardzo wyluzowany i ma gigantyczny dystans do tego wszystkiego. Staram się czerpać inspirację z jego podejścia" - komentuje.

Julia Kamińska w rozrywkowych show

Jeżeli chodzi o show Polsatu, odchodzi jeden ze stresujących czynników - strach przed odpadnięciem. Wszyscy uczestnicy biorą udział udział do samego końca, a nawet Ci którzy nie awansowali do finału, występują wówczas na scenie: "Byłam już w programie, w którym się odpada i to potrafi być bardzo stresujące" - podkreśla, mając na myśli "Taniec z Gwiazdami". Wtedy jednak poradziła sobie ze stresem bardzo dobrze, bo w parze z Rafałem Maserakiem wygrała jedenastą edycję. Jeżeli chodzi o muzyczne show aktorka wiosną 2022 roku brała udział w programie TVN "Mask Singer", gdzie znajdowała się w gronie "detektywów" tropiących skrywające się pod przebraniami gwiazdy show-biznesu.

Przygotowania do wiosennego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już ruszyły. Zobaczcie zdjęcia i wideo z planu zdjęciowego!

A wszystkie wcześniejsze odcinki programu dostępne są w Polsat Go.

Zobacz także:

Krzysztof Ibisz pokazał twarz najmłodszego dziecka. To duża zmiana!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | Krzysztof Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy