Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz kończy 58 lat! Tak się zmieniał… ale czy na pewno się zmieniał?!

25 lutego urodziny obchodzi Krzysztof Ibisz. To jedna z największych gwiazd telewizji Polsat. Przyglądając mu się można podejrzewać, że czas się dla niego zatrzymał. W rzeczywistości prezenter ma za sobą już ponad pół wieku. Czy rzeczywiście nic się nie zmieniło w jego wyglądzie przez te lata?

Krzysztof Ibisz pomimo dojrzałego wieku wciąż wygląda młodo. Mało kto jest w stanie dać gwieździe Polsatu tyle lat, ile ma w rzeczywistości. Czy pomimo kolejnego roku życia, wciąż ma tyle samo werwy co kilka dekad temu? Dowiedzmy się więcej o historii człowieka, który nigdy się nie starzeje. A zarazem wciąż robi wielkie wrażenie na osobach współpracujących z Polsatem, w tym ostatnio na Julii Kamińskiej.

Reklama

Ile lat ma Krzysztof Ibisz?

Prezenter urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie. Wynika z tego, że już dzisiaj gwiazda Polsatu świętować będzie 58 urodziny! Aż trudno w to uwierzyć, ponieważ wciąż zachowuje wygląd trzydziestolatka. Pojawiają się spekulacje mówiące o tym, że jest to efekt jakichś czarów. On jednak w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że jedyne co robi, to pilnuje diety, zażywa ruchu i unika używek.

Jak się zmieniał Krzysztof Ibisz?

Swoją karierę w telewizji rozpoczął od Telewizji Polskiej, z której następnie przeniósł się do stacji TVN. W 2000 roku rozpoczął współpracę z telewizją Polsat, z którą współpracuje do dziś. W ciągu tych wszystkich lat prowadził takie programy jak "Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka" czy "Bar". Obecnie prowadzi również popularny "Taniec z gwiazdami". Wieloletnia aktywność zawodowa sprawia, że jego twarz znają wszyscy - zarówno młodzi widzowie, jak i ci starsi.

Po tylu latach pracy prezenter nie traci zapału. Wciąż jest pracowitym perfekcjonistą, chcącym dać z siebie 150%. Przed każdym występem dokładnie uczy się swoich kwestii. Jest tak skrupulatny, że zdarza mu się znać również kwestie innych współprowadzących. Zawsze jest przygotowany, niezależnie od tego, czy prowadzi program w telewizji czy koncert na żywo.

Krzysztof Ibisz wczoraj i dziś

Niektórzy uważają, że mimo upływu lat Krzysztof Ibisz nic się nie zmienia. Inni porównują go do wina, które z wiekiem staje się coraz lepsze. Nawet on sam podchodzi z humorem do swojego wiecznie młodego wyglądu, co często można zaobserwować we wpisach na Instagramie. Jaka jest jednak prawda? Zobaczmy kilka starych i nowych zdjęć w celu porównania.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz z młodszą o 27 lat żoną! Jeszcze niedawno była w ciąży, a teraz...

Krzysztof Ibisz pokazał twarz najmłodszego dziecka

Krzysztof Ibisz o udziale w "TTBZ": Czuję się dziwnie

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Polsat | "Taniec z gwiazdami" | Instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy