Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz z młodszą o 27 lat żoną! Jeszcze niedawno była w ciąży, a teraz...

Telewizja Polsat świętuje właśnie 30-lecie istnienia. Z tej okazji w Teatrze Wielkim została zorganizowana uroczysta gala, na której zaprezentowały się największe gwiazdy związane ze stacją. Na ceremonii nie mogło oczywiście zabraknąć Krzysztofa Ibisza (57 l.), który dzięki swojej znakomitej prezencji i rewelacyjnemu poczuciu humoru podbił serca milionów widzów w całym kraju.

Krzysztof Ibisz na gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat

Na zorganizowanej z okazji 30-lecia istnienia Telewizji Polsat uroczystej gali zjawiło się mnóstwo znakomitości ze świata show-biznesu. Na imprezie, która odbyła się w Teatrze Wielkim, nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z najpopularniejszych prezenterów w naszym kraju - Krzysztofa Ibisza. Sympatycznemu dziennikarzowi towarzyszyła młodsza o 27 lat żona - Joanna.

Dziennikarz rozpoczął przygodę z Polsatem od teleturnieju "Życiowa szansa". Sympatyczny prezenter przyznaje, że nie potrafi nawet zliczyć, ile programów udało mu się już poprowadzić, ani tego, ile pieniędzy "rozdał" uczestnikom. "Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka", "Gra w ciemno" - to tylko niektóre popularne formaty, których gwiazdą był Krzysztof Ibisz.

Reklama

Te wszystkie wyjątkowe chwile zostały dziś przypomniane podczas widowiska w Teatrze Wielkim - dziennikarze wraz z widzami wrócili do początków historii stacji, przeżyli też wszystkie niezapomniane i przełomowe momenty, a także przypomnieli sobie kultowe seriale, takie jak: "Graczykowie", "Świat według Kiepskich" czy "Miodowe lata", na których wychowały się całe pokolenia Polaków.

Krzysztof Ibisz na gali z okazji urodzin Polsatu

Na uroczystej imprezie szczególną uwagę fotoreporterów przyciągnął rzecz jasna flagowy prezenter Telewizji Polsat, który na czerwony dywanie pojawił się w towarzystwie małżonki. Oboje postawili na klasyczną elegancję - Krzysztof wybrał klasyczny czarny garnitur, a jego partnerka piękną długą suknię z rozcięciem.

Żona popularnego prezentera wyglądała naprawdę znakomicie! Przypomnijmy, że Joanna niedawno urodziła synka. We wrześniu na świat przyszedł Borys Ibisz. Oboje są z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Swoją radością dzielą się także w mediach społecznościowych.

Zobaczcie, jak prezentowali się Ibiszowie na czerwonym dywanie!

Świeżo upieczony tata, z okazji jubileuszu Telewizji Polsat, z którą związany jest od ponad dwudziestu lat, udzielił też krótkiego wywiadu w studiu Polsat News.

"Dla mnie Telewizja Polsat to wyzwania w doborowym towarzystwie (...). I to doborowe towarzystwo jest też taką wielką przyjemnością, którą mam w sobie, gdy codziennie jadę do pracy" - podsumował kilkadziesiąt lat współpracy ze stacją Krzysztof Ibisz.

***

Zobacz też:

30-lecie Polsatu. Ewa Wachowicz i Joanna Racewicz zachwyciły na uroczystej Gali Polsatu

Krzysztof Ibisz o pracy w Telewizji Polsat. Ile teleturniejów prowadził prezenter? 

Leszek Miller z wnuczką Moniką świętują 30-lecie Polsatu. Jak prezentowali się na czerwonym dywanie? (ZDJĘCIA)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama