Reklama
Reklama

Stramowski, Kamińska, Kołeczek na konferencji prasowej 18 edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Piotr Stramowski, Julia Kamińska i Katarzyna Kołeczek znaleźli się w gronie śmiałków, którzy spróbują olśnić widzów oraz jury w nowej odsłonie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W tym sezonie Polsat szykuje kilka zmian…

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

18. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” budziła ogromne emocje na długo przed rozpoczęciem. Media szeroko omawiały pożegnania z programem dwojga jurorówKatarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego, a także odejście połowy duetu prowadzących, Piotra Gąsowskiego. Spekulowano, że swoją decyzją zamknął drogę do udziału w programie synowi, Jakubowi Gąsowskiemu. 

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w nowej odsłonie

Na giełdzie nazwisk zawrzało, jednak większość plotek, jak choćby te o fotelach jurorskich dla Michała Szpaka i Ralpha Kamińskiego, a przynajmniej jednego z nich, nie doczekały się potwierdzenia. 

Jak się okazało, do Roberta Janowskiego i Małgorzaty Walewskiej dołączył Paweł Domagała, twórca i wykonawca popularnego przeboju „Weź nie pytaj”, który swój talent wokalny potwierdził też w filmie „Gotowi na wszystko. Exterminator”. 

Piotra Gąsowskiego zastąpił zaś u boku Macieja Dowbora, Maciej Rock. 

Uczestnicy 18. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Emocje budził też dobór uczestników. Relatywnie najmniejszym zaskoczeniem okazał się udział Julii Kamińskiej, która od dawna nie ukrywa swoich wokalnych ambicji i ma w planach wydanie nowej płyty. 

Zrozumiały wydaje się także udział Darii Marx Marcinkowskiej, uczestniczki 10. edycji „The Voice of Poland”, która w ubiegłym roku wywołała spore zamieszanie, wydając singiel „Paranoia” i przegrywając o mały włos z Krystianem Ochmanem w preselekcjach do Konkursu Eurowizji. 

Obecność w programie , Oskara Cymsa 21-letniego tiktokera i piosenkarza,  który dał się poznać dzięki piosence „My Girl”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu „365 dni” też niespecjalnie dziwi, w każdym razie mniej niż decyzja Natalii Janoszek, która dopiero co olśniewała talentem tanecznym na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, czy Katarzyny Kołeczek, aktorki serialu „Na Wspólnej”, grywającej także w produkcjach brytyjskich. 

Stramowski i Ibisz: "czarne konie" 18. edycji TTBZ?

Największe zdumienie wzbudziły nazwiska dwóch panów, którzy do tej pory nie dali się bliżej poznać od strony wokalnej. 

Aktor Piotr Stramowski, świeżo po rozstaniu z Katarzyną Warnke, układa sobie życie na nowo. Chociaż można by po nim oczekiwać, że chętniej odreaguje nerwy na gali MMA niż przed mikrofonem, aktor zdecydował się spróbować swoich sił w śpiewaniu.  

Krzysztof Ibisz, prezenter Polsatu do tej pory unikał udziału w programach rozrywkowych, skupiając się na ich prowadzeniu. Jednak, jako absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi z pewnością ma za sobą warsztaty wokalne i ruchu scenicznego.

Ósmym uczestnikiem, wyłonionym na drodze castingu okazał się Daniel Jaroszek, absolwent szkoły muzycznej pierwszego stopnia.

Uczestnicy spotkali się na konferencji prasowej promującej 18. edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widać po nich tremę?

Emisja 18. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpocznie się 3 marca na antenie Polsatu oraz w Polsat Box Go.

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

Zobacz też:

Maciej Rock wyznał prawdę o Dowborze. "Nie jest to łatwa relacja"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ogłosiła kolejnego uczestnika. Padł rekord! Tak młodej gwiazdy dotąd nie było

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": jak wygląda nowe studio? Są przecieki zza kulis

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy