Reklama
Reklama

Maciej Rock wyznał prawdę o Dowborze. "Nie jest to łatwa relacja"

Maciej Rock (44 l.) to jeden z bardziej znanych i lubianych prezenterów w Polsce. Przed laty 44-latek współpracował ze stacją Polsat. W nowym sezonie show "Twoja twarz brzmi znajomo" stworzy duet z Maciejem Dowborem.

Maciej Rock - kariera prezentera

Maciej Rock jest jednym z bardziej charyzmatycznych prezenterów w telewizji. Jest znany z takich hitów jak "Idol" czy "Must Be the Music. Tylko muzyka". Okazuje się, że 44-latek nie wyobraża sobie życia bez pracy na planie. Scena muzycznego show to z pewnością jego miejsce. Już niedługo będzie można zobaczyć go w odcinkach "TTBZ".

Jak wcześniej informowaliśmy, prezenter zastąpi Piotra Gąsowskiego i wraz z Maciejem Dowborem poprowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo". Maciej Rock sprawdzał się świetnie nie tylko jako prowadzący muzycznych show. Był również gospodarzem koncertów Polsatu, a także Festiwali w Sopocie czy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Maciej Rock wyjawił, jak dostał pracę w show

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z chętnie oglądanych show w Polsce. Postanowiliśmy zapytać, jak Rockowi udało się dostać tak atrakcyjną pracę. Okazuje się, że to produkcja odezwała się do prezentera i zaproponowała mu objęcie tego stanowiska.

"Dzwonił telefon. Odebrałem, poszedłem na spotkanie. Na spotkaniu było bardzo miło i już" - powiedział Maciej Rock.

44-latka zapytaliśmy również o to, czy było coś, co go przekonało do podjęcia pracy w Polsacie. Okazuje się, że Rock chciał wrócić do pracy w telewizji, ponieważ bardzo mu jej brakowało.

"Był taki specjalny odcinek "TzG". Wszedłem na ten plan i było tam tak miło i sympatycznie, że pomyślałem... kurdę, chyba mi tego brakuje. Nie miałem zbyt dużego kontaktu z telewizją przez ostatnie lata. No i rzeczywiście brakowało mi, ale szybko poszło. Tak szybko, że aż jestem zaskoczony" - wyznał Rock.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Maciej Rock wyznał prawdę o Dowborze

Prezentera zapytaliśmy również o to, jak wyglądają jego relacje z Dowborem. Okazuje się, że panowie się znają, jednak ich relacja nie należy do łatwych. 44-latek ma obawy, iż Dowbor w show będzie chciał go przysłonić swoją osobą.

"To jest chłodna relacja, szorstka, męska... nie wiem, czy przyjaźń, raczej znajomość. Można tak powiedzieć. Nie jest to łatwa relacja, bo wiadomo, Maciek jest rywalizujący, na pewno będzie starał się mnie przysłonić, odebrać mi tekst i umniejszyć moją rolę, ale postaram się nie dać" - wyznał Maciej Rock.

Maciej Rock opowiedział nam także o tym, jak chciałby być odbierany przez widzów show. Okazuje się, że nie zależy mu zupełnie na tym, by prowadzić program, jak robił to Gąsowski. 44-latek wyznał w rozmowie z naszym portalem, iż z pewnością będzie inny. Na koniec pozdrowił Piotra Gąsowskiego.

"Uwielbiam Piotrka Gąsowskiego i sposób, w jaki Piotrek prowadzi programy. Oczywiście nie jest to mój sposób prowadzenia programów, więc zapewne będę zupełnie inny. Nie mam też zamiaru wchodzić w buty Piotrka, którego zresztą serdecznie pozdrawiam" - powiedział na zakończenie Rock.

Zobacz też:

Piotr Gąsowski zamieścił poruszający wpis. "Odchodzę wraz z Tobą"

To on zastąpi Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Wielki powrót! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Maciej Dowbor wstrząśnięty zmianami w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poprosił o czas!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy