Reklama
Reklama

Serialowa Natalka nie chce wrócić do "M jak miłość". Zdradziła powód

Marcjanna Lelek przez kilka lat wcielała się w adoptowaną córkę Marka i Hanki Mostowiak. Wreszcie powiedziała dość. Mimo upływu czasu fani "M jak miłość" ciągle czekają na jej powrót. Co ma im do powiedzenia aktorka? Czy wróci na plan?

Marcjanna Lelek był"a gwiazdą "M jak miłość"

Marcjanna Lelek trafiła na plan "M jak miłość" jako ośmiolatka. Z bohaterami serialu spędziła w zasadzie całe dzieciństwo. Dopiero kiedy zdała maturę, postanowiła odejść z popularnej produkcji. Nie zerwała jednak z filmem. Jako kierunek studiów wybrała reżyserię w łódzkiej filmówce. 

Marcjanna pochodzi z aktorskiej rodziny, więc taki wybór był dla niej naturalny. Jej ojciec Marek Lelek jest aktorem dubbingowym, ale pojawił się też na ekranie w takich produkcjach jak "Pensjonat pod Różą", "Klan", "Na Wspólnej" i "13 posterunek". Również brat Marianny, Karol postanowił zostać aktorem.

Reklama

Marcjanna lelek całe dzieciństwo spędziła na planie "M jak miłość"

"Tuż po zawodach łyżwiarskich zostałam przekupiona przez mamę batonikiem i udałam się na casting. Poproszono mnie, bym odegrała scenę "biednej, zmęczonej i nieszczęśliwej" dziewczynki. Byłam po wyczerpującej jeździe na łyżwach i bez trudu spełniłam postawione mi zadanie. Dostałam się do drugiego etapu, gdzie wybrano mnie do serialu" - Marcjanna Lelek o tym, jak trafiła do EMki opowiedziała w wywiadzie dla Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

Przez ponad dekadę grała Natalkę. Ostatni raz Lelek w "M jak miłość" pojawiła się w 1538 odcinku, w listopadzie 2020 roku. Jej bohaterka, Natalka Mostowiak, wyjechała do Australii, gdzie po rozwodzie z mężem Frankiem (Piotr Nerlewski) układa sobie życie na nowo z córką Hanią

Marianna cały czas dostaje wiadomości od stęsknionych fanów, kiedy wróci na plan. W najnowszym poście kobieta postanowiła odpowiedzieć i raz na zawsze rozwiać wątpliwości.

"A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do M jak miłość? Słuchajcie: nigdy" - napisała serialowa Natalka.

Marcjanna Lelek zarzuca TVP homofobię

Marcjannawyjawiła też powód swojej decyzji. W ubiegłym roku kobieta dokonała coming outu. Gwiazda serialu "M jak Miłość" wyznała, że zakochała się w dziewczynie i od pół roku są razem w szczęśliwym związku. Teraz wyjaśnia, że nie po drodze jej z telewizją publiczną, która jej zdaniem jest homofobiczna.

"Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją" - wyjaśniła.

Zobacz też:

Marcjanna Lelek szczerze o związku z kobietą: "Chciałam wykorzystać to w dobry sposób"

Marcjanna Lelek dokonała coming outu! "Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie"

Żałoba w "M jak miłość". Jakub Ulewicz nie żyje. Miał 56 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcjanna Lelek | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy