Reklama
Reklama

Marcjanna Lelek dokonała coming outu! "Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie"

Marcjanna Lelek za pomocą Instagrama dokonała coming outu! Gwiazda serialu "M jak Miłość" wyznała, że zakochała się w dziewczynie i od pół roku są razem w szczęśliwym związku. Rodzina i przyjaciele bardzo ją wspierają. "Nie usłyszałam jeszcze złego słowa na temat naszego związku" - zadeklarowała.

Marcjanna Lelek dokonała coming outu! Jest w związku z kobietą!

Marcjanna Lelek podbiła serca widzów rolą Natalki w serialu "M jak Miłość". 27-latka dołączyła do obsady w 2004 roku i dorastała na oczach widzów. Dwa lata temu zrezygnowała z roli w serialu TVP. Aktorka postawiła na własny rozwój i rozpoczęła studia reżyserskie w łódzkiej Szkole Filmowej.

Aktorka, tak jak większość osób związanych z show-biznesem, prowadzi swoje media społecznościowe. Ostatnio za pomocą Instagrama postanowiła... dokonać coming outu!

Reklama

Marcjanna Lelek w obszernym poście na Insta wyznała, że zakochała się w dziewczynie i od pół roku tworzą razem szczęśliwy związek.

Przyszła reżyserka przyznała, że to ona zainicjowała ten związek i zapytała swoją drugą połówkę, czy zostanie jej dziewczyną.

Okazuje się, że aktorka miała bardzo ważny powód, aby ujawnić szczegóły ze swojego prywatnego życia. Rodzina i przyjaciele Marcjanny Lelek bardzo wspierają ten związek. Dlatego uznała, że powinna podzielić się nim ze światem, aby pokazać, że każda miłość jest ważna i każdy ma prawo kochać kogo chce.

Marcjannie gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobaczcie również:

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Agnieszka Mazurek nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo. Szokujące okoliczności zgonu

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcjanna Lelek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy