Reklama
Reklama

Marcjanna Lelek szczerze o związku z kobietą: "Chciałam wykorzystać to w dobry sposób"

Marcjanna Lelek (27 l.), ku zaskoczeniu fanów, w połowie kwietnia dokonała coming outu. Sensacyjna wiadomość odbiła się szerokim echem w sieci, więc gwiazda serialu "M jak miłość" postanowiła zdradzić szczegóły na temat swojego związku. Jak rodzina i przyjaciele zareagowali na jej nowy związek?

Marcjanna Lelek szczerze o związku z kobietą: "Chciałam wykorzystać to w dobry sposób"

Marcjanna Lelek to aktorka, która dała się poznać widzom za sprawą roli w serialu "M jak miłość", w którym wcielała się w postać Natalki.  Marcjanna, po niemal 15 latach spędzonych na planie popularnego programu, postanowiła odejść z obsady i zdawać na reżyserię w Łodzi - to właśnie tam od dłuższego czasu układa sobie swoje życie.

W połowie kwietnia 27-latka zdecydowała się na kolejny krok "ku dorosłości" i dokonała publicznego coming outu na Instagramie. Wówczas przyznała, iż pół roku temu zakochała się w dziewczynie i od tamtej pory tworzą szczęśliwy związek.

Reklama

Ponieważ wyznanie aktorki zaskoczyło nie tylko jej fanów, Lelek postanowiła zdradzić szczegóły na temat jej nowej życiowej sytuacji. Zwykle powściągliwa aktorka zdaje sobie sprawę z sytuacji, w jakiej znajdują się osoby LGBT+ w Polsce, dlatego uznała, że warto opowiedzieć własną historię, by okazać wsparcie innym młodym ludziom.

Okazuje się, że Marcjanna szczególnie teraz może liczyć na swoich bliskich. Jej rodzice całkowicie ją wspierają i nie mają problemu, z tym że ich córka zakochała się w kobiecie.

Aktorka przyznała też, że czuje się bezpiecznie i nie zdarzyło jej się jeszcze usłyszeć nieprzyjemnego komentarza na temat swojej relacji. Mimo to, zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób w Polsce cierpi z powodu homofobii i nietolerancji. Ona stara się wspierać środowisko LGBT+, a w przeszłości brała udział w marszach równości.

Zobacz też:

Marcjanna Lelek dokonała coming outu! "Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie"

Eurowizja 2022. Krystian Ochman zdradził tajemnice. "Za wszystko trzeba płacić, nawet za krzesło"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcjanna Lelek | LGBT
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy