Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Eurowizja 2022. Krystian Ochman zdradził tajemnice. "Za wszystko trzeba płacić, nawet za krzesło"

​Konkurs Piosenki Eurowizji nabiera rumieńców. Dzisiaj żegnaliśmy na lotnisku naszego piosenkarza Krystiana Ochmana, który w czwartek zaczyna próby w turyńskiej PalaOlimpico. Wokalista jest świetnie przygotowany. Potwierdził pogłoski o kosztach występu: "Na niczym nie oszczędzamy".

Eurowizja 2022. Krystian Ochman gotowy do pierwszych prób

Krystian Ochman (22 l.) wystąpi w drugich półfinałach Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie już 12 maja. Na scenie zaprezentuje utwór "River", który jest w ścisłym gronie faworytów tegorocznej edycji (posłuchaj!).
Jeszcze w tym tygodniu Krystian Ochman zaczyna próby. W przypadku Eurowizji próby przed półfinałem to bardzo ważna część całego widowiska. 

Reklama

Artyści mają okazję nie tylko zapoznać się ze sceną, a tym razem organizatorzy przygotowali niespodziankę. Czegoś takiego jeszcze nie było w ponad 60-letniej historii przedsięwzięcia! Scena ma być... żywa. Postawiono na ogromną liczbę ruchomych elementów, co ma dodać dynamiki występom artystów.

Ochman od wielu tygodni pracuje nad tym, by jego występ był perfekcyjny. Tuż przed odlotem do Turynu w poniedziałek 2 maja piosenkarz wyjawił reporterowi Pomponika, że oprawa jego występu będzie zupełnie inaczej wyglądać, niż podczas preselekcji. Pojawią się nawet elementy choreografii oraz zupełnie nowe wizualizacje. 

Eurowizja 2022. Polska zaprezentuje się na bogato

Krystian Ochman potwierdził krążące pogłoski, że podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji delegacje poszczególnych państw muszą płacić za każdy dodatkowy element scenografii!

Czyli u nas będzie na bogato. Polscy organizatorzy nie poskąpili na choreografię. 

W niedzielę 1 maja reprezentacje krajów, które zakwalifikowano do pierwszego półfinału, już zapoznały się ze sceną. Każdy wykonawca miał do dyspozycji 30 minut i mógł przynajmniej 4 razy wykonać swój utwór na próbie. Po takim występie ekipa ma możliwość zobaczenia efektów i wprowadzenia ewentualnych poprawek. Na scenie zaprezentowały się też grupy z Islandii, Grecji, Norwegii, Ukrainy czy Austrii. 

Eurowizja 2022. Krystian Ochman dostał amulet

Krystian Ochman wyjawił reporterowi Pomponika, że nie tylko jest przygotowany technicznie do występu. Ma coś, co na pewno pomoże mu pokonaniu rywali. Ukochana babcia artysty dała mu amulet! To obrączka, którą Krystian pokazał reporterowi Pomponika.

Nie tylko amulet zapewni Krystianowi powodzenie, ale tez rzesza fanów, którzy już mocno trzymają kciuki za naszego artystę. O co ich poprosił? Zobaczcie w naszym materiale na końcu artykułu.

Zobacz też:

Eurowizja 2022: Ostatnie przygotowania. Krystian Ochman wylatuje do Turynu

Eurowizja 2022: Polska w głosowaniu jednym z faworytów! Ochman ma szansę na wysokie miejsce

Niebezpieczne jeziora świata. Możesz w nich wykąpać się tylko raz...

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Nancy Pelosi


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eurowizja 2022 | Krystian Ochman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy