Reklama
Reklama

Schreiber skomentowała fryzurę Agaty Dudy. Nie mogła dojść do siebie

Agata Duda zaszokowała media swoją odmieniona fryzurą. Nowy wygląd pierwszej damy nie uszedł uwadze uaktywnionej w social media Marianny Schreiber. Niedawno skomentowała ona rozpad małżeństwa Bosackich, a teraz nie powstrzymała się od oceny Agaty Dudy. Co sądzi o no

Schreiber skomentowała nową fryzurę Agaty Dudy: "Szok"

Marianna Schreiber ostatnio stała się bardzo aktywna w komentowaniu otaczającej ją rzeczywistości. Niedawno na tapet wzięła rozwód Katarzyny Bosackiej i Marcina BosackiegoPolityk po 26 latach postanowił spakować walizkę i wyprowadzić się z domu do kochanki. Tym razem Marianna wzięła się za skomentowanie nowej fryzury Agaty Dudy.

Reklama

Schreiber skomentowała fryzurę Agaty Dudy. Nie mogła wyjść z szoku

Agata Duda pokazała się publicznie z dłuższymi włosami. Marianna, która ostatnio sama nosi różne fryzury na głowie - od rozpuszczonych włosów, bo warkoczyki, była wyraźnie zaskoczona zmianą prezydentowej.

"Nowa fryzura, ja jestem w szoku - pozytywnie. Tak z kobiecego punktu widzenia, w czysto - jedynie kobiecym - temacie: wow!" - napisała w relacji na Instagramie.

Stylistka Ewa Rubińska również zachwyca się nową fryzurą prezydentowej.

"Ta nowa, dłuższa fryzura bardzo odmładza i odświeża wizerunek. Doskonale pasuje do kształtu twarzy pierwszej damy. Rysy twarzy nabrały miękkości i delikatności. Przy tak jasnym blondzie trzeba jednak pamiętać o skrupulatnej pielęgnacji. Szczególnie latem. Na rozjaśnione włosy trzeba nakładać nie tylko odżywki nawilżające włókna włosa, ale też preparaty z filtrami przeciwsłonecznymi. Mocne słońce potrafi wyrządzić rozjaśnionym włosom naprawdę wielkie szkody" - wyjawiła w "Fakcie".

Kto jest autorem fryzury Agaty Dudy?

Na początku prezydentury Andrzeja Dudy, jego żonę czesał Jacek Szawioła z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Zrezygnował po tym, jak jego poglądy przestały iść w parze z poglądami prezydenta. Jak sam potem przyznał, od tego momentu nigdy więcej Agata Duda nie była dobrze uczesana

"To był ten okres, kiedy ona miała dobry wizerunek, kiedy ona wizerunkowo rzeczywiście wygrywała, była dobrze uczesana. Potem już nigdy więcej nie była" - mówił w rozmowie z Plotkiem.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Agata Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy