Reklama
Reklama

Koniec małżeństwa Bosackiej. Mąż już spakował walizki i odszedł do innej

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki zakończyli swoje 26-letnie małżeństwo. Jak dowiedział się tabloid w tle rozstania pojawia się wątek zdrady. Smutne wieści z domu dziennikarki podkreśla fakt, że senator zostawił Katarzynę i ich czwórkę dzieci dla innej kobiety.

Smutne wieści z domu Bosackiej. To koniec jej małżeństwa

Katarzyna Bosacka w życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą czwórki pociech i... niedługo już byłą żoną Marcina Bosackiego, senatora KO i byłego ambasadora RP w Kanadzie. Jak właśnie ustaliła Plejada, mąż dziennikarki odszedł do innej kobiety. Oto szczegóły!

Koniec małżeństwa Bosackiej. Mąż już spakował walizki i odszedł do innej

Katarzyna i Marcin Bosaccy byli małżeństwem od 26 lat. Prezenterka TVN jeszcze niedawno cieszyła się z nadchodzących zmian w jej życiu zawodowym, ale chyba takich wieści się nie spodziewała. To teraz będzie najtrudniejszy moment w życiu Bosackiej. 

Reklama

Jak dowiedział się tabloid, mąż Katarzyny spakował już walizki i zostawił swoją rodzinę.

Marcin Bosacki miał zdradzić żonę po 26 latach małżeństwa

"Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety" - mówi jeden z informatorów Plejady.

Warto przypomnieć, że senator Bosacki kiedy zakochał się w Katarzynie, to odbił ją innemu mężczyźnie. Para pobrała się w maju 1997 roku, gdzie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wygląda na to, że ich droga właśnie dobiega końca. Dziennikarka i sentor nie komentują na razie sprawy.

Czytaj też:

Miała zostać nową gwiazdą "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka szybko rozwiała wątpliwości fanów

Odbił Bosacką innemu mężczyźnie. I to tuż przed ślubem! Stworzyli wielodzietną rodzinęKatarzyna Bosacka przekazała wspaniałą wiadomość. Potwierdziła krążące plotki

Katarzyna Bosacka przestrzega Polaków. Wielu już przyznało, że tego w sklepie nie zauważyło

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy