Reklama
Reklama

Niewiarygodna reakcja księżnej Kate. Pokazała olbrzymią klasę w odpowiedzi na obrzydliwy gest z tłumu

Kobiety z całego świata notorycznie mierzą się z uprzedmiotowianiem w miejscach publicznych. Dotyczy to również gwiazd i nawet arystokratów. Ostatnio doświadczyła tego choćby Kate Middleton, a wszystko nagrały telewizyjne kamery. Jako zareagowała żona księcia Williama?

Księżna Kate przeżywa trudne chwile przez "Spare"

Ostatnie miesiące nie należy do prostych dla całej rodziny królewskiej, a w szczególności dla samej Kate Middleton. Żona następcy brytyjskiego tronu bez przerwy musi mierzyć się z kolejnymi oskarżeniami oraz kpinami ze strony księcia Harry'ego i Meghan Markle. Księżna Walii nadal zachowuje dużą popularność wśród zwykłych Brytyjczyków, ale w międzyczasie zaczęły krążyć plotki o kryzysie przeżywanym w jej związku z księciem Willamem.

Reklama

Oboje przyjęli strategię niereagowania na zaczepki ze strony księcia Harry'ego i jego małżonki, która przynajmniej na razie zdaje się zdawać egzamin. Co oczywiście nie zmienia faktu, że William, królowa Camilla i wielu innych członków rodziny królewskiej aż gotuje się wewnątrz z wściekłości. Szanują jednak na tyle powagę pełnionego urzędu i przynależności do royalsów, by odpowiadanie na ataki Harry'ego stało się czymś poniżej ich godności.

Kate Middleton zaczepiona w ohydny sposób

Prawdziwą mistrzynią w zachowywaniu klasy w miejscach publicznych, gdy idzie coś nie tak, jak miało, jest Kate Middleton. Żona Williama od lat pozostaje na świeczniku, a mimo to liczbę jej realnych wpadek można by policzyć na palcach jednej ręki. Popis zimnej krwi księżna Kate dała ponownie we wtorek 31 stycznia.

Arystokratka odwiedziła miasto Leeds, by promować poświęconą rozwojowi dzieci kampanię Shaping Us. W trakcie wizyty pojawiła się też na popularnym Leeds Kirkgate Market. Nie zabrakło osób chcących zobaczyć Kate Middleton na żywo, dlatego księżna, przechadzając się po okolicy, pozdrawiała każdego z uśmiechem na ustach.

Nagle do uszu Kate dobiegły lubieżne gwizdy, które każda kobieta rozpozna w jednej chwili. To zjawisko znane na Zachodzie jako "wolf whistle" lub "cat calling". Kryje się w nich oczywiście seksistowskie ocenianie płci żeńskiej przez pryzmat tylko i wyłącznie ich wyglądu. Kate Middleton postanowiła jednak całkowicie zrezygnować charakterystyczne gwizdnięcie i szła dalej przez targ, nawet się nie zatrzymując. Trzeba jej przyznać, że potrafi zachować kamienną twarz...

Zobacz też:

Książę William i Kate Middleton potrzebują urlopu. Gdzie planują pojechać?

Księżna Kate i następca tronu mają specjalny plan dla Charlotte'y. Chodzi o Harry'ego.

Traktowała matkę jak kogoś obcego. Zignorowała ją w testamencie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy