Reklama
Reklama

Kryzys w związku Kate i Williama!? Księżna w mgnieniu oka opuściła samochód. Na Wyspach aż huczy!

Księżna Kate (41 l.) i książę William (40 l.), jak na następców brytyjskiego tronu przystało, unikają skandali i starają się wykonywać swoje zadania bez zarzutu. W odróżnieniu od zbuntowanych książąt Sussex, nie opowiadają o swoim życiu osobistym, lecz w pełni poświęcają się godnemu reprezentowaniu instytucji. Choć od księcia Williama i księżnej Kate nie dowiemy się zbyt wiele o ich relacji, ekspert od mowy ciała doskonale wie, co dzieje się w ich małżeństwie.

Księżna Kate: pozycja w rodzinie królewskiej

Księżna Kate to ulubienica Brytyjczyków. Żona księcia Williama w rankingach popularności członków rodziny królewskiej zawsze zajmuje bardzo wysokie lokaty. Poddani cenią ją za powściągliwość, takt, optymizm i profesjonalizm. Nawet ostatnie skandale wywołane przez księcia Harry’ego i Meghan Markle nie były w stanie zaszkodzić pozycji księżnej Kate. Wydarzenia opisane w autobiograficznej książce "Spare" okazały się bronią obosieczną i ostatecznie doprowadziły do niemal całkowitej utraty zaufania w stosunku do Sussexów.

Reklama

W czasie gdy książę Harry i Meghan Markle wciąż drążą tematy z przeszłości, księżna Kate i książę William zajmują się codziennością, która stawia przed nimi ogrom obowiązków. Niemal każdego dnia para książęca spotyka się z poddanymi i uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych. W tak zabieganej codzienności nie ma czasu na rozpamiętywanie konfliktów sprzed lat, tym bardziej że księżna Kate i książę William mają również własne zmartwienia, jak np. niepokojące zainteresowanie księcia Louisa niebezpiecznym sportem.

Medialna wrzawa wywołana przez księcia Harry'ego i Meghan Markle, choć nie wpłynęła na wizerunek księżnej Kate, to jednak bardzo ją zmęczyła. Mówi się, że książęta Cambridge planują wspólny wyjazd na Karaiby, który pomógłby im zapomnieć o nieprzyjemnościach, których doświadczyli ze strony Harry'ego i Meghan. Póki co, nie wspominali publicznie ani słowem o pomyśle urlopu w tropikach. Tymczasem okazuje się, że w ich związku może dziać się coś złego...

Księżna Kate i książę William: kryzys w związku

W mediach regularnie pojawiają się domysły na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie książąt Cambridge. Autorzy plotek powołują się na fakt, że podczas wydarzeń publicznych księżna Kate i książę William nie są zbyt wylewni i bardzo rzadko okazują sobie czułe gesty. Z drugiej strony, trzeba wziąć pod uwagę, że jako członkowie rodziny królewskiej, książęta są zobowiązani do przestrzegania dworskiej etykiety, a ich zachowanie jest oznaką pełnego profesjonalizmu.

W miniony czwartek, 26 stycznia książę William i jego żona odwiedzili bank żywności w Windsorze, gdzie spędzili pół dnia. Ich wizyta w tym miejscu była wspaniałą okazją do obserwacji, jak naprawdę układają się stosunki pomiędzy księżną Kate i księciem Williamem. Na prośbę "The Mirror", ekspert od mowy ciała przeanalizował zachowanie małżonków i wydał werdykt. Darren Stanton wyłapał istotny niuans w postawie księżnej Kate. Do tej pory nikt nie zwracał na to uwagi.

Księżna Kate wykonała zastanawiający gest

Zaraz po przyjeździe na miejsce, księżna Kate błyskawicznie opuściła samochód. Żona księcia Williama od razu ruszyła prosto przed siebie. Ani na sekundę nie obejrzała się za siebie i nie sprawdziła, czy mąż podąża za nią.

"Kiedy wyszła z auta, poszła prosto przed siebie. Nie spojrzała na męża, ani też na niego zaczekała" - zuważa trafnie Darren Stanton, cytowany przez "The Mirror".

W opinii specjalisty zachowanie księżnej Kate bynajmniej nie świadczy o lekceważeniu księcia Williama.

"Kate po prostu staje się coraz bardziej pewna siebie" - uważa Darren Stanton.

Zdaniem eksperta również sam ubiór księżnej Kate nie był przypadkowy. Przyszła królowa sięga po ubrania w mocnych kolorach w ważnych momentach swojego życia. Intensywna purpura towarzyszy jej ostatnio coraz częściej. Ekspert określa stroje księżnej Kate w tym zdecydowanym odcieniu mianem "jej własnego kostiumu superbohaterki".

"Zawsze wybiera ten odcień, kiedy chce wyglądać dynamicznie i odważnie. Jednocześnie zakłada go tylko wtedy, gdy czuje się bardzo pewna siebie" - podkreśla Darren Stanton w wywiadzie dla "The Mirror".

Darren Stanton zauważa także, że księżna Kate osiągnęła już całkowitą pewność siebie w rodzinie królewskiej. Świadczy o tym m.in. jej otwarta postawa ciała, jak również unikanie pozycji obronnych w postaci zaplecionych dłoni.

Zobacz też:

Książę Harry i Meghan Markle dramatycznie tracą popularność. Sondaże pokazują "przesyt Sussexami"

Książę William i księżna Kate uciekają do tropików. Dzieci nie mogą im teraz przeszkadzać

Książę William i księżna Kate nie pozwolą Charlotte na wybryki w stylu Harry'ego. Znaleźli na nią sposób

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy