Reklama
Reklama

Nagłe wieści w sprawie wyników sekcji Gabriela Seweryna. Prokuratura zapowiada wielką wiadomość po świętach

Prokuratura Okręgowa w Legnicy ujawniła wyniki autopsji Gabriela Seweryna, projektanta futer i byłej gwiazdy reality show „Królowe życia”. Jak przekazała rzeczniczka, konieczne okazały się badania toksykologiczne i wstępnie wiadomo, kiedy wnioski zostaną podane do publicznej wiadomości.

Gabriel Seweryn, projektant futer, nazywany „Versace z Głogowa”, jedna z najbarwniejszych postaci reality show „Królowe życia”, zmarł 28 listopada 2023 roku w wieku zaledwie 56 lat. Wcześniej wezwał karetkę pogotowia, zgłaszając piekący ból w okolicy serca i problemy z oddychaniem. Co do tego, czy i jak ratownicy zareagowali na wezwanie pomocy, zdania są podzielone. Pogrzeb Seweryna przyciągnął tak czy inaczej olbrzymie tłumy.

Reklama

Zagadkowe okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

Według wersji rzecznika legnickiego pogotowia, po przybyciu na miejsce, zespół medyczny został zmuszony do zaniechania czynności z powodu zachowania pacjenta. W rozmowie z „Faktem”, rzecznik pogotowia twierdził:

„Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu. Tam prawdopodobnie było kilka osób”. 

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Gabriela Seweryna

Zdaniem działaczy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, było zupełnie inaczej. Jak można przeczytać na Twitterze:

„Zawiadomiliśmy prokuraturę w Głogowie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w sprawie śmieci Seweryna Gabriela. Mężczyzna wezwał karetkę w związku z piekącym bólem w okolicy serca i problemami z oddychaniem. Ratownicy odmówili mu pomocy, kazali jechać na SOR taksówką. Mężczyzna zmarł”. 

Prokuratura Okręgowa w Legnicy wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Gabriela Seweryna. Zlecona sekcja nie przyniosła jednak odpowiedzi na żadne z kluczowych pytań. Wciąż nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci barwnej gwiazdy „Królowych życia”. 

W tej sytuacji niezbędne okazało się przeprowadzenie badań toksykologicznych. A na ich wyniki trzeba będzie dość długo poczekać. W rozmowie z z „Super Expressem” rzeczniczka legnickiej prokuratury, Lidia Tkaczyszyn przekazała niezwykle istotne wieści: „Wstępnie zakładamy, że po świętach będziemy mogli przekazać więcej szczegółów”.

Kim był Gabriel Seweryn?

Gabriel Seweryn zaistniał w show biznesie dzięki reality show „Królowe życia”. Będąc wtedy, przynajmniej oficjalnie, w związku z Rafałem Grabiasem, zagroził popularnością samej Dagmarze Kaźmierskiej.  W rewanżu ogłosiła na swoim Instagramie, że ich związek został wyreżyserowany na potrzeby programu

Może rzeczywiście nie były to zarzuty pozbawione podstaw, bo na początku 7. sezonu  Rafał i Gabriel ogłosili, że po 18-letnim związku muszą od siebie odpocząć. Pod naciskiem widzów niby na chwilę się zeszli, jednak już mało kto wierzył w szczerość ich uczuć. 

Po rozstaniu Gabriel zaczął układać sobie życie z Kamilem. Jak po śmierci Gabriela Seweryna ujawniła jego przyjaciółka, Ewelina Ruckgaberplotki, jakoby związek Gabriela i Kamila przeżywał trudności, nie miały nic wspólnego z prawdą. 

Zobacz też:

Gabriel Seweryn przed śmiercią chciał zrobić jedną rzecz. Nie zdążył

Sąsiedzi Gabriela Seweryna nie mogą spać spokojnie. Wciąż czekają na wyjaśnienia

Nie żyje Gabriel Seweryn. Gwiazdor "Królowych życia" miał 56 lat

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy