Reklama

"Królowe życia"

„Królowe życia” to program, który od początku emisji wzbudzał ogromne zainteresowanie wśród widzów i dostarczył fanom wielu emocji. Na czym polegał jego fenomen? 
Arkadiusz "Megakot" Zgorzelski — najbardziej kontrowersyjny uczestnik programu "Królowe Życia" /Instagram

"Królowe życia" - najważniejsze informacje

 • Typ produkcji:

  reality show

 • Rok:

  17.01.2016

 • Obsada:

  • Dagmara Kaźmierska,
  • Katarzyna Alexander,
  • Izabela Macudzińska-Borowiak,
  • Anna Renusz,
  • Aleksandra Szafrańska,
  • Alicja Pasierbińska
„Królowe życia” to program, który od początku emisji wzbudzał ogromne zainteresowanie wśród widzów i dostarczył fanom wielu emocji. Na czym polegał jego fenomen? 

Podstawowe informacje

„Królowe życia” to rozrywkowe show, które było transmitowane na antenie TTV od 2016 roku. Łącznie pojawiło się blisko 300 odcinków, które zamknięto w 12 sezonach programu. Czyni go to jednym z najchętniej oglądanych reality show w TTV. Po 6 latach w czerwcu 2022 roku wyemitowano ostatni odcinek programu i zdecydowano zaniechać dalszej produkcji.

Bohaterzy każdego odcinka udowadniali, że daleko im do przeciętności. Reality show śledziło codzienne życie bohaterów, którzy osiągnęli sukcesy w lokalnym środowisku, mieli pomysł na własny biznes, żyli na własnych warunkach i nie interesowała ich opinia postronnych osób.

Bohaterowie programu „Królowe życia”

Największą gwiazdą show była Dagmara Kaźmierska, która porzuciła życie w Ameryce, by w rodzinnym mieście (Kłodzku) rozwijać interes. Przez 6 lat kamery śledziły życie kobiety, a często i jej syna – Conana. Kaźmierska zdobyła ogromną sympatię widzów, mimo niechlubnej przeszłości. Zanim stała się sławna, odsiadywała bowiem wyrok za sutenerstwo i prowadzenie agencji towarzyskiej.

Kolejnymi lubianymi bohaterami byli Rafał i Gabriel. Tworzyli związek przez 18 lat i przed kamerami kreowali się na szczęśliwą parę. Przez wielu byli nazywani „Versace z Głogowa” z uwagi na profesję Gabriela (projektowanie ubrań ze skóry i naturalnych futer). Ostatecznie para się rozstała, rezygnując z dalszego udziału w show.

Oprócz nich w ciągu wielu lat w programie pojawiły się takie osoby jak: Laluna, Anna Renusz, Izabela Macudzińska, Patryk Borowiak, Agnieszka Gebel, Justyna Wojciukiewicz, Marzena Kotowska, Kamila Kaczmarek, Patrycja Strzałkowska, Adrianna Eisenbach, Monika Chwajoł, Aleksandra Szafrańska, Inga i Wioletta Zawadzka, Arkadiusz Zgorzelski, czy Sylwia Peretti.

„Królowe życia” — kontrowersje

W programie nie brakowało kontrowersji. Oprócz Dagmary Kaźmierskiej kontrowersyjnie było wokół Andrzeja Zgorzelskiego, znanego również pod pseudonimem „Megakot”. Mężczyzna dołączył do programu w 11. sezonie – jest deweloperem ze Szczecina, wcześniej był znany z tego, że wypromował obecnie znanego patoinfluencera Kruszwila.

Pewien internauta postanowił przyjrzeć się przeszłości Megakota i wyszły na jaw przerażające fakty. Sam Zgorzelski wyznał, że cztery jego partnerki zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach, a nawet przez długi czas był podejrzany o zamordowanie jednej z nich. Mężczyzna również promował narkotyki i relacje z nastolatkami.

W efekcie wiele osób pisało skargi na „Królowe Życia” do KRRiT i TVN, co ostatecznie doprowadziło do tego, że Megakot został usunięty z programu

Więcej na temat "Królowe życia"

"Królowe życia" - Wiadomości