Reklama
Reklama

"Królowe życia" znikają z anteny. Ten program ma zastąpić popularny show

"Królowe życia" nie miały w ostatnim czasie dobrych notowań. Wszystko przez skandale bohaterów programu. TTV zdecydowała o zawieszeniu produkcji. Od września widzowie zamiast wynurzeń Dagmary Kaźmierskiej i Laluny zobaczą inny program.

"Królowe życia" to jeden z najchętniej oglądanych programów stacji TTV. Przez 6 latach na antenie powstało prawie 300 odcinków, w których widzowie poznali bliżej takie osoby jak: Dagmara kaźmierska, Laluna UniqueIza Macudzińska,  Anna Renusz, Gabriela Seweryn, Rafał Grabias, Sylwia Peretti, czy sympatyczną parę Leona i Damiana van Nispen.

Reklama

"Królowe życia" znikają z anteny

Stacja TTV zdecydowała jednak o zawieszeniu produkcji. Miało to związek ze skandalami, w jakie wmieszani byli bohaterowie show. Wiosną tego roku do bojkotu "Królowych życia" namawiał aktywista społeczny Jan Śpiewak, a KRRiT ujawniła, że wpłynęło ponad 250 skarg na program. Sprawa dotyczyła uczestnika najnowszej edycji programu, Arkadiusz Zgorzelskiego znanego w sieci, jako Megakot. Media dotarły do informacji, z których wynikało, że przeszłość mężczyzny nie jest jasna. Dodatkowo na jego Instagramie często pojawiały się zdjęcia z bardzo młodymi dziewczynami. Telewidzowie zaczęli zarzucać stacji promocję osób z kryminalną przeszłością.

Również Dagmara Kaźmierska, najjaśniejsza gwiazda show, nie należy do kryształowo czystych osób. Uczestniczka "Królowych życia" nigdy nie ukrywała, że była w przeszłości sutenerką i ma za sobą pobyt w więzieniu.  

Laluna skomentowała decyzję stacji. W rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl zasugerowała, że program mógł zostać zawieszony z powodu nieodpowiedniego zachowania jednego z uczestników. "Coś tam się wydarzyło. Któraś ze znanych bohaterek musiała coś odwalić i program został zawieszony, ale spokojnie. Jak przyjdziemy to z większym j...ięciem" - powiedziała.

Jaki program zastąpi "Królowe życia"?

Stacja TTV, by zaradzić złej opinii programu zerwała współpracę z Megakotem. Teraz postanowiła zawiesić produkcję popularnego show. W porze, kiedy zwykle widzowie mogli oglądać "Królowe życia", pokazany zostanie inny program. Jak podaje "Press.pl" w środowe i czwartkowe wieczory o godz. 22.00 widzowie zobaczą premierowo "Usterkę". Emisja pierwszych odcinków zaplanowana jest już na 7 września.

Zobacz też:

Rafał Grabias w samych slipach apeluje o pomoc. "Wstyd będzie!"

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"

Arkadiusz "Megakot" Zgorzelski: Król życia ze Szczecina wylądował w szpitalu! Pokazał luksusową salę, w której leży!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Królowe życia" | Dagmara Kaźmierska | Laluna Unique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy